Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti stresszeltek azon ha a...

Kiki01 kérdése:

Ti stresszeltek azon ha a babátok maszatos lesz kaja közben? Átöltöztetitek utána?

Figyelt kérdés
Kislányom mindig elkunyizza a kanalat és össze vissza keni magát vele. Előke semmit sem ér:)
2012. okt. 5. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem stresszelek,hagyom próbálkozni,mert előbb-utóbb meg kell tanulnia enni,és minél többet hagyod,annál előbb megtanul.

Lehet kapni bebújós előkét,olyan mint egy kis "kényszerzubbony" :)

2012. okt. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van 2 darab hosszú ujjú pólónk, amit erre fogtam be direkt.

Nem a legszebbek, legjobbak, ezért a szívem se fáj értük.

Felváltva használja a lányom.

Minden étkezés előtt ráadom és már ehet is.


Nálunk az előke 11 hónapos kora óta nem menő. Gyűlöli.


Én pedig gyűlölöm a koszt, a maszatolást, az ételdobálást, stb..


Nem vagyok egyszerű eset, de már sikerült valamennyi "agybajomat" leküzdenem. Másképp nem tanulna meg enni... :))

2012. okt. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Mindig átöltöztetem, de stresszelni nem stresszelek rajta. Az enyém is folyton összekeni magát :) annyi, hogy mióta megkeztük a hozzátáplálást, a mosógép minden nap megy.
2012. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Az enyém már 28 hónapos,és még mindig összekeni magát...

Stresszelni nem szoktam,de van hogy felhúzom magam mikor már előtte 10x elmondom hogy "hajolj már a tányér fölé".

Kényszerzubbonyunk is van,nem ér semmit,mert akkor meg az ölébe folyik a cucc.

Minden kaja után öltözés van nálunk,sajnos.

Jó lenne ha végre rendesen enne :)

2012. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
ne stresszelj, úgyis maszatos lesz :) Esetleg legyen evős ruhája, amit nem sajnálsz
2012. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nem stresszelek,de itthon játszóruciban vannak,ami lehet maszatos,sáros,szakadhat akár. ha nagyon összekenik magukat kapnak tisztát
2012. okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok:) Az evős pólót megpróbálom.
2012. okt. 5. 14:52
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szép pólóban van, amit sajnálok, akkor lecserélem kaja előtt "itthonkára". Nem stresszelek, hadd próbálkozzon.

Előkét nem tűri.

2012. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan kanalat még nem nagyon adtam a kezébe, de a szendvicsét egyedül eszi, meg a kekeszet. Azok morzsálódnak és ezért vettem a zsebes Tommee Tippee előkét. Imádjuk. Miután befejezte az evést, onnan piszkálja ki a lehullott morzsákat. Ha már adok a kezébe kanalat, akkor azzal a pólós előkével fogom kombinálni ezt a zsebest.

1 éves

2012. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Zsebes előkét használunk, így csak a ruha ujja lesz kajás, ha elfelejtem felhajtani. Nem stresszelek, de átöltöztetem, ha leeszi magát.
2012. okt. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!