Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert nem tudok kapcsolatot...

Miert nem tudok kapcsolatot teremteni a másik nemmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Nem tudom, hogy ez mitől lehet. 17 éves vagyok, és akármikor kerülök olyan helyzetbe, hogy egy fiúval /férfival beszélek, hihetetlenül kellemetlenül erzem magam, feszült vagyok, és ez latszik is rajtam. Mondanám, hogy ez csak egy "lányos zavar" de már nem hinném. Ez altalaban szemelyes beszélgetéseknél jön elő, például ha chaten beszelgetek valakivel akkor nem. Tök mindegy, hogy korol van szó. Sem a velem egykorúakkal sem az idősebbekel nem találom a közös hangot. Akkor is igy érzek, ha az illető iránt nem táplálok semmilyen romantikus érzelmet, csak egy baráti beszélgetés lenne. Lányokkal/nőkkel teljesen jól kommunikálok, egyaltalan nem vagyok ilyen visszafogott, hanem önmagam vagyok és siman elbeszelgetek Velük. Fiuk közül egy kezemen meg tudom számolni kik azok akikkel kötetlenül tudok beszélni. A másik dolog, hogy egyszer volt egy barátom. Nem is tudom, nem tudtam bízni benne, mindig rossz érzés fogott el amikor vele voltam, féltem tőle, pedig nem tudott volna ártani nekem. Később megszerettem valakit, akihez nagyon kötődni kezdtem, de aztán csalódás lett a vége. Es nem tudom, igy sosem lesz barátom at hiszem. Es kezd zavarni, hogy ennyire nem tudok önmagam lenni. Es még csak ötletem sincs, hogy miert. Valaki esetleg tudna segiteni?



2016. jan. 10. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem fog egyik napról a másikra menni.

Semmi más dolgod nincs, csak amikor "lányos zavarban" leszel, figyelj oda az érzéseidre.

Akkor is, ha a másik is észreveszi - akkor meg a reakciójára is

Ha elfogadod az érzéseidet, és átéled, akkor megértheted magad, és nem mások fognak irányítani.

2016. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szűz vagy még?


Hogy állsz a szexxel?


Nem lehet, hogy az a problémád, hogy emiatt becsülöd alá magad?

2016. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kovács22 válasza:
mosolyogj! még jobban!
2018. nov. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!