Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet szépen finoman...

Hogyan lehet szépen finoman megszakítani egy kapcsolatot ahol a másik csak akkor keres amikor baja van a családjával és rám zúdítja a problémáit?

Figyelt kérdés
Kb 5 éve ismerkedtünk meg munkahelyen, de aztán eljöttem onnan,20 percre lakunk egymástól de nem is járunk össze csak e-mailek. Jó embernek ismertem meg, elején sajnáltam is, hogy mindig mindenki bántja stb, de rájöttem, hogy ő a rosszindulatú. Megbántani nem akarom, de nem vagyok rá kíváncsi. Ti, hogy oldanátok meg? Ő barátjának tart (nem tudom miért is mondja ezt) de nem is érdekli igazán hogy vagyok, mikor megszületett a babája még egy smst se írt, csak 1 héttel később, mikor kórházba voltam nem látogatott meg, fel sem hívott. Én inkább csak energiavámpírnak érzem.
2014. júl. 12. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem jártok össze, akkor egyszerűen vagy ne válaszolj az e-mailjére, vagy csak nyúlfarknyit és hosszabb idő múlva.
2014. júl. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az 1es megoldása müködni fog.Velem szemben is ezt használja egy, magát barátomnak valló nö.A facen kihyomta a láthatóságát is, meg a megosztásait is.Csak azt nem értem miért nem töröl, ennyire gyáva?Vagy a közös ismeröseink véleményétöl tart?!Az utobbi biztos, mert neki fontos fentartani a látszatot.
2014. júl. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kipróbálom ezt, köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 13. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!