Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félelem a változásoktól? Mi...

Félelem a változásoktól? Mi van velem?

Figyelt kérdés

Sokszor azon kapom magamat, hogy azon görcsölök mi lesz velem pár év múlva? Mi van ha már nem lesznek a barátaim akik most azok? Mi van ha már nem fogom szeretni azokat a zenéket/sorozatokat amiket most imádok? Nem akarok ilyen változásokat. Komolyabb bajom van vagy ez normális?

18/L


2016. jan. 12. 01:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor véget ért a született feleségek:DDD


Amúgy én már évek óta "megálltam".

Megállt felettem az idő.Nem is nagyon akarok továbblépni.

"Örök gyerek" maradok


27/F

2016. jan. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális. Én 19 éves vagyok, másfél éve egyetem miatt nem otthon lakom, hanem koliban. Eleinte nagyon utáltam. :D Minden más lett, alig ismertem valakit, a közeli barátaim másik városba mentek, és bár a facebook ott van, de azért mégis más, mint középiskolában, amikor minden nap együtt voltunk. A családom meg nagyon-nagyon hiányzott.

És most érzem úgy, hogy teljesen elfogadtam a dolgot, sőt, megszerettem, és tetszik, hogy kezdek önálló lenni, és nagyon jó. :D Bár egy csomószor honvágyam van, és eszembe jut, hogy már soha nem lesz olyan, mint régen, mikor otthon laktam, és suliba jártam, és hiányzik az egész, de ez, ami most van, nem rosszabb, csak más. Azok a barátaim, akik igazán közel álltak hozzám, a mai napig itt vannak nekem, és szinte minden nap beszélünk, és sokszor találkozunk, és tudom, hogy bármikor fordulhatok hozzájuk, ha valami baj van, vagy hiányoznak.

A zenék és a sorozatok miatt meg ne aggódj, mert lesznek majd újak, amikért odaleszel. :D De ha belegondolsz, pár éve még nem ezeket a zenéket meg sorozatokat szeretted, és ez állandóan változni fog. :D Ha meg majd a mostaniak már nem fognak tetszeni, akkor meg nem is fognak hiányozni...

A legtöbben, ahogy én sem, nem akarnak változásokat, ha egyszer minden úgy jó ahogy van. De a változás nem csak rossz lehet, és még ha először rossz is, idővel majd megszereted. :)

2016. jan. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Igen ez normalis mert ilyenkor a hormonok is ossze vannak zavarodva ( lehet hogy hulyen hangzik de most komolyan :) ) en is sokszor vagyok igy hogy elgondolkozom hogy mi lesz a jovoben meg a valtozasok de nem kell felni! Inkabb "engedd be az uj dolgokat az eletetbe " fogadd orommel es egy kis valtozas sosem art... Ugy hogy ne felj minnel tobb dolgot at elsz annal tapasztaltabb leszel meg erossebb :)

Remelem hogy valamivel segitettem :)

18/L

2016. jan. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mindig attól féltem, hogy most egész jó életem van, de féltem attól, hogy ugye egyszer meghalok, aztán következő életemben meg egy gusztustalan féreg leszek páwa hajjal és 1-es bizonyítvánnyal, cigivel, emellett még rettentő hülye is lennék és nem tisztelném a lányokat, mindegyiket átverném és így tovább... aztán mára rájöttem, hogy ez bullshit, mert a halál után nincs semmi, úgyhogy ennyi. :P


Te is majd kinősz belőle. Mondjuk én 16 éves vagyok és már kinőttem, de vanezígy, hogy valaki hamarabb ér. :D De mindegy, ne izgulj! Ha a jelened jó, akkor a jövőd is az lesz.

2016. jan. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te ilyen tipikusan, "ha nincs problémám, akkor kreálok magamnak" ember lehetsz. Lesznek akkor más barátaid, más fog érdekelni, kész. Ennyi erővel a 3. világháború kitörésén is görcsölhetnél, csak értelmetlen.
2016. jan. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!