Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismervén az itteni kérdéseket...

Ismervén az itteni kérdéseket is, tapasztalni a környezetünkben is a dolgokat, szerinted milyen szinten van az összemberi kollektív tudatszint?

Figyelt kérdés
A válaszadó nemére és a korára is kíváncsi lennék.
2016. jan. 12. 20:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
hát is is pl sok haverom panaszkodik a nőkre hogy csak addig voltam jó neki ameddig vettem neki mindent amikor meg nem kapott semmit ki verte a hisztit . magyarul a pénzre mennek a nők. hát a lakosság 90% agyhalott szinten van. 23/f
2016. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Clare Graves modell alapján narancssárga. 27/F
2016. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mérhetetlenül alacsony.
2016. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%
42. De már maga a kérdés is értelmetlen.
2016. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már miért lenne értelmetlen te f-aszkupak? :D
2016. jan. 12. 20:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nagyon sokan nagyon is tudatában vagyunk azzal , hogy mit tehetnék, mit kéne tennünk, mit ne kéne tennünk, lépnünk vagy mondanunk de nem merjük megtenni.

És ez nem csak a kapcsolatokra vonatkozik, hanem munkahely, lakás , ház pénz, költözés, felmersz e mondani, elmersz e menni külföldre, bele mersz e fogni egy házépítésbe, vagy lakásvételbe, kölcsönbe, mersz e nagyot vállalni, mersz e kezdeményezni.

Tudjuk jól, hogy mit kéne tennünk, de félünk megtenni.

2016. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
56%
Remekül tanúsítottad a te tudásszinted. :')
2016. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem borzaszto szeles a paletta.

azert had jegyezzem meg, annak tenyleg mi ertelme van, hogy "tapasztalni a környezetünkben", marmint ebben a mondatban? ugy erted, hogy "tapasztalati uton"?

2016. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt úgy érti, hogy nemcsak ebből az oldalból kiindulva. Akkor mínuszban lenne csak mérhető. :D
2016. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Emberek, írott szöveg értelmezése. Környezetünkben tapasztalni = nem csak itt, hanem ahol élsz, ahol dolgozol, ahol iskolába jársz, ahol edzésre jársz stb.
2016. jan. 12. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!