Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legkönnyebb feldolgozni...

Hogyan legkönnyebb feldolgozni/elviselni egy stresszes embert a környezetünkben?

Figyelt kérdés
Mindenben csak az ellenséget látja, mindenbe beleköt. Nagyon nehéz elviselni és mindig csak azok a dolgok járnak a fejemben ... Teljesen átadja azt a szomorú (nem fogalmazék máshogy) hangulatát. Valami ötlet, vagy stressz csökkentő módszer ?

2015. júl. 21. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet. Ha van mód kiszakadni ebből a környezetből én mindenképp ezt próbálnám.
2015. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sajnos nincsen, ezért keresnék valami megoldást, de eddig nem sikerült találni.
2015. júl. 21. 21:33
 3/11 A kérdező kommentje:
Hiába beszélem be magamnak, hogy nem érdekel és próbálok nem rá gondolni, de valamilyen szinten zavar.
2015. júl. 21. 21:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Feldolgozni csontozókéssel meg húsdarálóval.
2015. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled. Tudom milyen pokoli lehet. Gondolom a főnöködről/munkatársról van szó vagy valami hasonló. Én stresszes helyzetben bekapok egy cukorkát és azt szopogatom nekem az segít, talán neked is fog amíg nem tudsz valami megoldást találni.
2015. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, munkatárs. Köszönöm a választ, kirpróbálom. :)
2015. júl. 21. 21:42
 7/11 anonim válasza:
Ez egy elég nehéz dolog.Ne elviselni próbáld hanem segíteni neki szebben lássa a világot. ( persze ehhez ő is kell) Jó magam is stresszes ember vagyok , és többi dolgot ne is említsem, de a párom maximálisan velem van és nagyon sokat segít. Sokat jelent nekem és használ is egyben :) A módszer ,hát...szerintem mindenikek más. Próbáljon kikapcsolódni. (olvasás, kirándulás stb. amit szeret)De szerintem amit leírtál nem csak szimplán stressztől van .
2015. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jól látod, sajnos nem csak stressztől van. Más problémák is vannak a háttérben, viszont azok nem az én problémáim, amiket nekem kéne megoldni. Azért írtam a stresszet mert azt tudja csak "rámragasztani". Illetve ezt a szomorú hangulatot, hogy mindentől elmegy a kedvem.
2015. júl. 21. 21:50
 9/11 anonim válasza:
Megoldani más helyet a problémait sose jó az csak egy újabb rúgás a mélység felé. Terelgetni lehet, de ott is van egy határ.Átérzem az egészet és tudom hogy fontos lehet neked ez az ember mert különben nem keresnél megoldást. :)De nekem is vannak problémáim de a környezetem inkább kímélem ezektől, ez az amit neki még tanulni kell. Remélem sikerül megoldani és jobban lesz ,és te is kicsit megnyugodhatsz ! :)
2015. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2015. júl. 21. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!