Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amelyik srác önbizalma nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik srác önbizalma nem 100 %, hanem mondjuk csak 80-90, tehát néha látszik rajta bizonytalanság, az már semmit se ér egy lány számára?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kizárólak az önbizalom kérdése ez a szóbajöhet-e téma... Lánya, illetve fiúja is válogatja... :S nem lehet általánosan megmondani
2012. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak majdnem 0 az önbizalma, mégis szeretem.
2012. febr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem... Azért ne legyél annyira önbizalomhiányos, de egoista se. Az meg, hogy néha elbizonytalanodsz, nincs vele semmi baj, mindenkivel előfordul.
2012. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Remélem, tudod, hogy egy nagyon felesleges és hülye kérdést tettél fel!!


Van akinek van önbizalma és van akinek nincs!!!


Ez a 2 variáció van!!!


LEÍROM MAGYARUL HASONLATTAL: Jobbra mész vagy balra mész!

2012. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egészéséges önértékeléssel rendelkezzen ez alapvető.

Az önbizalomhiány ennek a nem létezéséből fakad.

Aki önbizalom hiányos gyakran befolyásolható, és függhet a másiktól.

Ezért nem szerencsés, ha nem egészséges az egyed.

2012. febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lánya válogatja. Egy jól kinéző magabiztos lánynak mondjuk lehet annyira nem imponál ha egy srác önbizalomhiányos.
2012. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4. azért sztem nem igaz, h vagy van, vagy nincs.


Van, akinek egyáltalán nincs semmi önbizalma, soha. Van, aki minden helyzetben magabiztos. És van a kettő között: akinek adódnak olyan helyzetek, amikor elbizonytalanodik, máskor viszont biztos magában.

2012. febr. 11. 19:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy egészséges önbizalom az kell szerintem. Én sem szívesen hallgatom pl. egy randin, hogy én olyan szerencsétlen vagyok, nem vagyok helyes, kigúrt, stb... Én nem az anyja akarok lenni és nem pátyolgatni akarom, meg vígasztalni. DE! Az hogy csak magával van elfoglalva, és annyira el van ájulva magától, hogy kb. téged semmibe vesz mert ő maga a tökély akkor háát az még talán rosszabb mint az ha önbizalomhiányos valaki. Én igy látom.
2012. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!