Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől vagyok ilyen ingerlékeny...

Mitől vagyok ilyen ingerlékeny? Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Mindenkire aki csak egy kicsit is zavaró, kicsit is nem úgy cselekszik ahogy az nekem nem jó, hirtelen, iszonyat dühös tudok lenni, és ezt le is vezetem (ha lehet, magán az irritáló személyen).

Tudom hogy sok ember ezért nem kedvel, és már mondták is nekem hogy tanuljam meg kezelni az indulataimat, de sehogyse sikerül.

Ha magamba fojtom, csak rosszabb.


2016. jan. 13. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Meséld el az orvosodnak ezt a problémádat,majd ő beutal a megfelelő helyre,pszichiátria,zártosztály,meg ilyesmi.

E miatt a gondod miatt ha rosszul cselekedsz,akár börtönbe is kerülhetsz önbíráskodás,testi sértés,stb.,illetve ha emberedre találsz,nagyon meg fognak verni,mert nem sokan tolerálják az ilyen fajta vazzejancsikat.

Mindenkinek vannak problámái,tessék megtanulni normálisan viselkedni az embertársaiddal!

2016. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Zacskóürítés.Önuralom.Hiszti befejezése.
2016. jan. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!