Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kétkezes embereknek jobb,...

Kétkezes embereknek jobb, mint a sims bal vagy jobb kezeseknek? Miért?

Figyelt kérdés
Az ambidexterek (kétkezesek) mind két kezükkel ugyanolyan ügyesek? Miért jó ez? Valaki lehet egész életében kétkezes, vagy valamikor muszáj neki átszokni az egyik kezére? A válaszokat előre is köszönöm!
2016. jan. 15. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan jól működik az agyuk mind a két fétekéje, ezért jobban tanulnak és tanulékonyabbak is. Valamint nem magától értetődő, hogy úgymond "két kézzel jobb az élet, mint eggyel"?
2016. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 1. és 2.-os koromban két kézzel írtam, és a tanárnő se tudta, hogy melyik kezemmel írjak. Később kialakult, hogy leggyakrabban bal kézzel írok, sőt, majdnem mindig. De ha kell tudok jobbkézzel is írni ugyanolyan ,,szépen,, mint a ballal, csak lassabban. Egyébként az a jó a kétkezeseknek, hogy ha véletlenül elvesztik az egyik kezüket, akkor a másikat is tudják ugyanúgy használni.
2016. jan. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem kétkezesként jobban menne a sims mint egykezesként.
2016. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem tök menő lehet kétkezesként élni. Mindkét kezeddel ugyanolyan ügyes lennél, szerintem ez semmiképp sem hátrány.

2016. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Nem simset hanem sokat akartam írni. :)
2016. jan. 15. 18:42
 6/7 A kérdező kommentje:
És nem is sokat hanem simát akartam írni. :D
2016. jan. 15. 18:42
 7/7 Viven kérdései ***** válasza:
Gondoltam hogy elirtad;nézem csak mikoze van a simshez.
2016. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!