Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, rossz véleményetek...

Fiúk, rossz véleményetek lenne egy ilyen lányról? (Friendzone, szerelem stb. )

Figyelt kérdés

Szóval ez a történet akkor kezdődött, amikor még kistinik voltunk. Most viszont már mindketten nagykorúak vagyunk. Kérlek titeket, hogy ne abba kössetek bele, hogy miért vagy hogyan tud járni valaki egy másik emberrel 13-14 évesen.


Volt egy fiú, akit egy bizonyos sportkörből ismertem, és ott nagyon jól elvoltunk. Mások is elkezdtek mindig együtt emlegetni minket (nem úgy, mintha járnánk, csak valahogy összefonódtunk az emberek agyában, mert sokat lógtunk együtt). Először én tetszettem neki, de én így első látásra nem döntöttem, aztán barátok lettünk. Azért gondolom, hogy tetszettem neki, mert sokat bámult, aztán meg elkezdett velem beszélgetni. Nevezzük barátságnak, ami lett, de igazából ekkor találkoztunk mindig (heti egyszer), ezen kívül nem. Na, és itt jön a lényeg. Én nem abban a városban laktam, általában anyukám (akinek a közelben volt a munkahelye), értem jött, és hazahozott (vagy elsétáltam a munkahelyére). Ez a fiú elég félénk volt, és valahogy mindig az volt a benyomásom, hogy szeretne elkísérni a buszhoz (ha azzal mennék), vagy bármi, és akkor bátrabb lenne, de mindig anyukámmal mentem haza, és így nem lett semmi. Akkor mindig az volt az érzésem, hogy ez az én hibám, és hogy nekem kéne lépnem. Amit ő nem tudott, hogy volt egy-két fura problémám, pszichológiai is, meg egyéb, nem részletezném, de a lényeg, hogy utáltam busszal menni, utáltam a tömeget, mindig rettegtem, hogy fennragadok, utáltam volna vele elmenni egy olyan helyre, amit nem ismertem korábban stb. Ez mára elmúlt, manapság azzal a buszjárattal járok az egyetemre, és elmúlt ez a bajom.


A lényeg az, hogy egy idő után nekem is tetszett a srác, mindketten a másikra vártunk szerintem, hogy kezdeményezzen. Persze akkor még kicsik voltunk. A dolog azért aktuális most, mert újra találkoztunk, véletlenül. Esélyes, hogy egy-két alkalommal összefutunk. Arra gondoltam, hogy vajon furcsállná-e, ha ennyi év után, felnőtt fejjel próbálnék valami találkozót megbeszélni. (Még mindig helyes, udvarias, kedves stb.) Viszont attól félek, hogy úgy élek az emlékeiben, mint egy elkényeztetett kislány, akiért mindig jött az anyukája, akit meg se lehetett emiatt közelíteni, és lehet, hogy az is voltam. Rossz lenne a véleményetek utólag egy ilyen lányról? Tudom, hogy a fejébe nem láttok bele, de a ti álláspontotokat kérdezem.


Köszönöm annak, aki végigolvasta.


2016. jan. 18. 14:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg anyukám sokszor be is jött, nem a sportfoglalkozásra, csak nem várt kint a kocsiban, hanem ott az előtérben ott ült. Utólag cikinek érzem, hogy mindig ott volt velem.
2016. jan. 18. 15:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne érezd cikinek! Én elhívnám valamilyen randira. Ha független és tetszel neki, van esélyed. Felnőttként nem a gyerekkori dolgokkal fog foglalkozni.
2016. jan. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dehogy lenne rossz vélemény

Hívd csak el nyugodtan

2016. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszod, azért várok még.


A véletlen összetalálkozás annyi volt, hogy hasonló útvonalon járunk dolgozni/egyetemre. De előre ugye nem tudom megjósolni, mikor futunk össze megint. Ha írok neki, az jó? Néha ráírtunk egymásra, hogy mi van, illetve igazából csak én neki, de ilyenkor válaszolt. Nem tudom, van-e barátnője, és hogy nem fura-e ez ennyi idő után. Mintha ennyi ideje is még mindig rajta gondolkodnék, vagy ilyesmi. (Azért jutott eszembe újra, mert egyrészt ugye párszor találkoztunk, másrészt régi gyerekkori ismerősök felbukkantak, és felelevenedett az emlékemben. Én ugyanis mindig nagyon sajnáltam, hogy ezzel a fiúval eltávolodtunk. Azt hiszem, akkor kellett volna kézbe venni a dolgokat, mikor kiiratkoztam a sportról.)

2016. jan. 18. 15:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan értelemben igaz, hogy ennyi ideje is gondolkodtam rajta, hogy mindig amolyan elszalasztott lehetőségként jutott eszembe.
2016. jan. 18. 15:14
 6/7 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem ha régen neki is tetszettél, akkor nem hinném, hogy a történtek miatt kialakult volna benne bármi ilyesmi, most oké, nem tudott úgy közeledni hozzád lehet ahogyan szeretett volna, de ezt ebben a formában most el kell felejteni, hiszen azóta több év is el telt, érettebbek vagytok mindketten és mivel jó volt a kapcsolatotok, így szerintem még jól is venné ki magát a helyzet. :) Én egyébként azt mondanám, hogy jobb lenne élőben megdumálni vele a dolgokat, így együtt emlékezhettek vissza a régi emlékeitekre és aztán már szinte magától értetődő lehetne egy tali. :))
2016. jan. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, értem. Igen, az élő jobb lenne, csak sajnos véletlenszerűen és röviden találkozunk. De köszönöm.
2016. jan. 19. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!