Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek volt mar olyan, hogy...

Veletek volt mar olyan, hogy valaki annyira szemet ( vagy meg rosszabb) volt veletek, hogy majd nem az undortol elhanytatok magatokat?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen vannak ilyen jellegű emberkéim az ismeretségi körömben, de általában megszakítom velük a kapcsolatot vagy ha a főnököm akkor lenyelem a személyeskedéseit ellenkezőleg felmondok.
2016. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még nem volt, de remélem nem is lesz.
2016. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Volt... amikor az exem részegen megakart kb. erőszakolni,majd elkezdett mindenféle frigid pic sának elhordani aztán rálökött az asztalra és ráncibált.Megütöttem ő természetesen vissza.Ezt úgy,hogy a szomszed szobában ott volt a két legjobb barátunk.

/a legdurvább az egészben,hogy ezt nem nézte ki belőle senki/

Na közben majdnem hánytam..nem sok hiányzott.

2016. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Blade Bone ***** válasza:
100%
Volt bnőm, amikor tesóm előtt megjátszotta magát.. Plusz még neten el kezdett előttem pasizni is, miközben beszéltem hozzá.. pedig ő csalt meg, és szívesen leköptem volna mert olyan undorító volt, de nem ér annyit.
2016. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint mar massal is volt hasonlo.

Kb nalam is az volt a szitu, hogy megcsaltak:/

2016. jan. 19. 12:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Viszem a kètesminősègű pálmát sajnos. Szülés közben kapta kedves apuka a leányzótól a nem fogadott hívások özönèt.

Jöttek a testi s lelki bajok ahogy a nagy könyvben megvan îrva majd a következő leányzó volt szíves közölni ha nem merek orvoshoz menni majd ő kèzenfog s elvisz a nőgyógyászatra. Ott esett le bizony szexelnek nem kicsit. Amikor exemen kîvűl senkinek sem mondtam nem mertem menni. Ott undorodtam meg a sráctól ès az aktuális barátnőitől teljesen.

2016. máj. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!