Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebben a helyzetben hogy...

Ebben a helyzetben hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy nagyon jó haverja,akivel már vagy 10 éve nagyon jó barátságban van. Az illetőnek van egy lánya aki korombeli, tehát 26 éves. Ezen a nyáron együtt megyünk nyaralni a párom barátjával és annak a lányával. A problémám az, hogy én kb 1,5 éve ismerem őket, a férfi normális velem, a lány is, de hallottam vissza több embertől is dolgokat, amiket mond rólam, teszem hozzá, hogy oktalanul rosszakat. S amikor mi összejöttünk a párommal,emlékszem,hogy a lány próbálta előttem feketíteni a páromat, aki már 4 hónapja a férjem is. Az tuti, hogy nem tetszik a férjem a lánynak, ez biztos. A szemembe jópofizik, de mondjuk látszik, hogy erőltetetten. Hogy bírjak ki 2 hetet így velük? A férjemnek nem fogom elmondani ezt az egészet,mert nem akarom,hogy ez miatt rámenjen a barátságuk.

2015. júl. 15. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
DÖntsd el, hogy mi a fontosabb, a férjed barátsága vagy a házasságotok. Ha annyira jó barátok, mint hiszed, el fogják tudni rendezni maguk között, de így csak szenvedés lesz az a 2 hét.
2015. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem, mi a problémád. Szemtől-szemben normális veletek, akkor mit kell kibírni? A hátatok mögött úgyis fecsegni fog, ha együtt nyaraltok, ha nem.
2015. júl. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!