Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiú vagyok és mégis tudok...

Fiú vagyok és mégis tudok osztottan figyelni? Egyszerre 4 dolgot is tudok csinálni. Tanulni, olvasni, chatelni és 3. nyelven zenét hallgatni. De elvileg erre nem lehetek képes? Hisz a férfi agy nem lenne erre képes elvileg.

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy "elvileg" nem képes. Tudod, van az átlag, és vannak az egyedek.
2016. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor tapsold meg magad és bújj az ágyba
2016. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

clap clap clap "bebújik az ágyba"...


=^.^=

2016. jan. 18. 23:01
 4/10 anonim ***** válasza:

A tanulás es az olvasás nem egy folyamat?

Amugy nyilván ez sztereotípia,én például nőként jobban szeretek egy dologra koncentrálni,de arra tényleg :)

2016. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
valójában egy lány vagy, csak fiú testben...ezen még nem gondolkodtál? sőt egyszerre vagy fiú ÉS lány ;)
2016. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
neeeem xP nem vok lány. Teljesen fiú vok és szeretek is az lenni (=
2016. jan. 18. 23:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Na, az újabb kis Napóleon.
2016. jan. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor már 5 dologra, ha egyúttal ide is irkalgatsz, sőt lehetséges hogy éppen alszol is közben.
2016. jan. 19. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bárki agya képes több dologra koncentrálni, ez teljesen független a nemtől. Ez csak egy elterjedt sztereotípia, hogy a nők több dologra képesek figyelni, mint a férfiak.

A környezetemben ráadásul pont azt tapasztaltam, hogy több férfi képes több dologra figyelni, mint nő.

2016. jan. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig ezek a válaszok kedves kérdező eléggé nőies agyra hasonlit.
2016. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!