Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van aki nem szereti a cigányok...

Van aki nem szereti a cigányokat, de mégis vonzódik szexuálisan az ellenkező nemű cigányokhoz?

Figyelt kérdés

Én sem szeretem a stílusuk, a viselkedésük, az öltözködésük, de láttam már olyan cigány csajokat akiknél pont nem érdekelt volna.

Inkább úgy mondom cigány férfival nem barátkoznék, de nővel igen.



2015. szept. 4. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Hááát... én még nem igazán láttam olyan cigány csajt aki tetszett volna.
2015. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
A cigány csajokat én is szeretem pakolni, nagyon tüzesek. De nagyjából itt véget is ér a szimpátia.
2015. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Éppen ettem!!!!!!!
2015. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Az ösztönök felemelkedése a beléd nevelt rasszizmuson.
2015. szept. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 Nem nevelte senki, magamtól választottam.

Ezt, hogy "cigány csaj pfuuj..." dumát én is mondtam már.

Nem az ilyen loboncos göndörhajú dagadtakra gondolok (nyilvánvalóan).

Volt régen a Rácz Gigi/VV Gigi (Első és utolsó valóvilág amit valamennyire néztem). Az ilyen típusokra.

Most nem azért írtam mert jó teste van, hanem néhány cigány lány arcában van ami nagyon megfog. Mint néhány fiatal mexikói popsztárlányéba.

És itt megint csak az jut eszembe, hogy mocskos, igénytelen, 40 évesen már teljesen ráncos mexikóiak.


Meg azt látom, hogy sok lánynak azok a spanyol focistatípusok jönnek be. Pedig azok oroszlán része is úgy néz ki mint egy cigány.

2015. szept. 4. 23:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez a Gigi csak félcigány.


De az igazi fekete szájpadlású törzskönyvezett cigány csajok között is vannak nagyon szépek és igényesek, az másik kérdés, hogy nem az az általános.

2015. szept. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Pff...és ha cigány? Akkor mi van? Ők is emberek. Miért ne vonzodhatnál hozzájuk. Tegyük fel hogy a sötétebb haj és barnább bőr tetszik. A rasszizmus természetes dolog de egy ilyen eset segithet enyhíteni. Amugy a kérdést vegiggondoltad máshogy?

"Van aki nem szereti a nem cigányokat de mégis vonzódik az ellenkező nemű nem cigányokhoz?"


"Èn sem szeretem a stílusukat a viselkedésüket az öltözködésüket" mert ugyanolyan a stilusuk viselkedésük? Nekünk magyaroknak is? Igen? És mi az? Mi a magyar stílus magyar viselkedés. Nem az van hogy ez EGYÉNiség-függő?

2015. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Van, pl az öcsém.
2016. febr. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Nekem bejönnek a fekete haju, sötétebb bőrü lányok. Voltam már együtt cigány lánnyal, nincs sok különbség olyan mint mással. Komolyabb viszonyt pedig nem hiszem, hogy folytatnék velük.
2018. máj. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!