Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Őszintén! Mit gondoltok a...

Őszintén! Mit gondoltok a hanyagtartásos emberekről?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha pl az utcán megy. Milyennek látjátok.???

2016. jan. 19. 06:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Sajnálom őket, mert ismerem a jövőjüket.
2016. jan. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Semmi. Nem ítélkezem, nem bírálok, nem minősítek. Nem ismerem a sorsát, nem vagyok olyan szuper mentalista, mint az első válaszoló. :)

Amugy egy testtartás az semmi. Lehet rossz szokás is. És elvileg orvosolható hogy ne legyenek később mozgás és vázrendszeri problémák.

2016. jan. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Mit kéne gondolnom? Az ő dolga.
2016. jan. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#1 nem mentalista vagyok, hanem gerincsérült...
2016. jan. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Nem értem az ilyen kérdéseket. Miért kellene, hogy egy embert arról ítéljünk meg, hogy milyen a testtartása? Vagy egyáltalán miért kell ítélkezni ismeretlen embereken. Persze, természetesen kialakul egy benyomás az első találkozáskor. De azt szerintem nem kell túlgondolni. Ismerjük meg a másik embert, utána véleményezzünk.
2016. jan. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Aki meg ilyen kérdéseket tesz fel, azt én pökhendinek tartom. A testtartása lehet, hogy nem hanyag, de a jelleme sem 100 az biztos.
2016. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nekem súlyos gerincbajom van. Mégis egyes hanyagtartásos ismerőseimnek látványosabb a baja. Nekem meg fájdalmasabb. (Nekem deréktájon van, kevésbé látszik.) Műteni lehetne a gerincem, ha belemennék, szóval tényleg súlyos. Ebből kifolyólag tudom, hogy a látvány és a probléma nem mindig vannak arányban. És amúgy sem tudom, mit kellene gondolnom róluk. Mármint azt szoktam gondolni, hogy jé, hanyag tartása van.
2016. jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieknek. :) Ugy gondoltam h személységileg milyennek tartjátok.
2016. jan. 19. 16:23
 9/13 A kérdező kommentje:
???
2016. jan. 19. 20:55
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is eléggé hanyag vagyok. Sőt nem szeretem ha minden túl precíz. Jobban mondva én úgy szeretem ha egy kicsit szanaszét vannak a cuccaim, viszont mégis minden megvan, és kéznél van. Ennek ellenére kézmosás mániám van. A kezeimnek mindig tisztának kell lennie. Néha még vécézés előtt is kezet mosok. Nemrég még antibakteriális kéz törlőkendőt is vettem, hogyha nem tudok mosdóhoz és szappanhoz jutni, akkor is át tudjam törölgetni. Gyakran érek a számhoz a kezeimmel, meg mániám is.

Habár ami azt illeti nem egészen világos, hogy milyen mértékű hanyagságra gondoltál. Mert vannak akik nem nagymértékben hanyagok, csak mondjuk annyira nem adnak magukra, de ennek is lehetnek többféle okai.

2016. jan. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!