Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagytok kibékülve...

Mennyire vagytok kibékülve magatokkal egy 10-es skálán? Miért? Mennyi jót tudtok mondani magatokról? Mondjátok!

Figyelt kérdés

2016. jan. 19. 22:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

9/10

Régen nem volt ennyi, de aztán rájöttem, hogy én jó ember vagyok. Se véletlen se szánt szándékkal nem cselekedtem rosszat senkinek, ha valami olyat tudok amit kevesen azt megpróbálom minél több embernek átadni. Az 1 pont levonás pedig azért mert stresszhelyzetekben nem mindig hozok jó döntést.

A környezetemet, meg úgy a magyar népet osztályoznám inkább 3/10-re.

17/f

2016. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
kulsot nezve 10/8 sajat es kulso velemenyek alapjan. Belsot nezve 10/5 mivel nagyon indulatos vagyok es sokszor negativan allok hozza a dolgokhoz. Jo tulajdonsagom, hogy allatbarat, empatikus es eleg intuitiv vagyok. 23L
2016. jan. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%

10/12 Én már kinőttem magam a skáláról. :D


23/F

2016. jan. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Skálázni nem tudom.
2016. jan. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Sunshinedoll ***** válasza:
Okos vagyok, nagyon jó a humorom, nem vagyok előítéletes, élőben kedves is vagyok, nagyvonalú vagyok, jó barát és jó gyerek vagyok, jó szívem van, a fenekem meg még jobb. Igazi áldás vagyok.
2016. jan. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én egy 7-est adnék magamra.

Belsőleg nem sok mindent változtatnék, hosszú évek után végre úgy érzem, hogy eléggé ki vagyok békülve magammal. Barátságosnak, viccesnek és egy igazi egyéniségnek tartom magam. Persze nekem is vannak rossz belső tulajdonságaim, de hát kinek nincsenek? Igyekszem őket kordában tartani.

A külsőmmel viszont nem igazán vagyok megelégedve, szóval a maradék három pontot az húzza le javarészt.

22/F

2016. jan. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Tehetős vagyok így a többi nem számít 10/10
2016. jan. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Külsőmet fogjuk rá, hogy elfogadom (most, hogy kaptam bókokat :-) )

Belsőm:

Hat régebben döntésképtelen voltam, ezért mindenbe belekezdtem és lelkiismeretesen végeztem is azt.

Ma ott tartok, hogy majdnem kitűnő vagyok, országos szinten zenélek, sportolok és mellette vannak barátaim és magánéletem


Jók:

-sokoldalú

-nagy fantázia

-logika

-versenyhelyzetkezelés

-segítőkézség

-fel tudom vidítani az embert vagy megvigasztalom, ha nagyon gáz van akkor elterelem a rosszérzésről a figyelmét

-nagy akaraterő

-kitartás

-tapintatosság

-együttérzés

-figyelem

-türelem

-nyugottság


Rossz:

-lustaság

-trehányság

-kapkodás (igen, beosztom az időmet és a dolgaim kicsit úgy sikerülnek)

-figyelmetlenség (a hibáim nagy része ebből származik. A figyelmetlenség nem az emberek felé)



14/L

2016. jan. 20. 20:22
 19/19 anonim ***** válasza:
Okos vagyok, szép, barátságos, ügyes stb. A takaritasra kell egy kis ido hogy ravegyem magam de sikerul. Elegedett vagyok magammal maximalisan. Szinte tokeletes vagyok, na jo nem tulzok 10/9.5
2016. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!