Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért világ ellenes a ő...

Miért világ ellenes a ő tulajdonsága?

Figyelt kérdés

Van egy "ismerősöm" a osztályban aki hogy is mondjam magányos farkas*.

Mindíg egyedül van, képes teljesen csendben el leni magának több órán keresztül.

Nem csapatjátékos féle, s nincs is ismerőse de még barátja se!

És teljesen a világ ellen van..

Hogy lehet így még élni? hogy semi élete nincs kb?

Szerintetek?

Elvileg minden egyes percben elégé sok mindenen gondolkodik így nincs idelye/kedve beszélni velünk arról nem is beszélve hogy nem is fél semmitől sem..

Mondhatok olyat hogy belenevet a halál képébe mert néha fapofával elhordja mindennek a másikat (amikor belékötnek.) de nem olyan szinten hogy anyázás hanem hogy is mondjam igen kultúráltan, és ez engem ledöbentett... tesin is ha felé rugod a labdát s csak surolja azt már előre tudja s meg se moccan de még a szeme se rebben.. egyszerűen nem él... de nekünk azt mondja hogy tudja a labda pályáját és sebességét és tudja hogy nem találja el..

szerintetek? mi ez a világellenes csodabogár. ( full 4es 5 ös jegyekkel)



2016. jan. 20. 08:10
 1/2 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én ezt nem világellenesnek gondolom, csak szimplán magának való és kamasz is. Kamaszként amúgy is annyi minden történik az emberrel, belül is. Mikor én is kamaszodtam erősen bíráltam a világot. Én pl azt képzeltem magamról, hogy tudom kezelni az embereket, jó emberismerő vagyok, és érzelmileg teljesen hideg. Sokkal kritikusabb voltam az engem körülvevő világgal szemben.


Szerintem ennek a fiúnak is kb csak ennyi a baja. Egyedül van, de ezzel ő elégedett is, és próbálja megemészteni a maga módján a pubertásnak nevezett agybajt.

2016. jan. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ő 20 éves.. nem kamasz
2016. jan. 20. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!