Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Oroszországban miért ilyen...

Oroszországban miért ilyen trehányak, hanyagok az emberek az autóvezetésnél?

Figyelt kérdés

Kismillió olyan videó van fent a neten, ahol Oroszországban közúti balesetet rögzítettek, hogy X nekiment Y-nak, X a közlekedési szabályokra sz@rva megfordul a 4 sávos út kellős közepén, stb.

Tudom, hogy ilyen videót akármelyik országban lehetne csinálni, de mégis Oroszországgal van tele az internet.

Ismerősöm is volt Oroszországban, és ő is mesélte, hogy iszonyú sok olyan autót látott, ami nem volt ép (horpadások, letört lökhárító, betört lámpa, stb).


Miért, vagy mitől ilyen a közlekedési kultúra Oroszországban? Olyan videót is láttam, nem is egyszer, hogy X véletlen nekimegy Y-nak, erre Y autóból kiszáll a sofőr, és elkezdi ütlegelni az autót, ami belé ment, meg fenyegetni.


Őket nem zavarja, hogy egy romos, összetört autóval járkálnak?



2016. jan. 20. 13:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én valahol úgy olvastam, hogy pont azért lett ekkora "divat" a fedélzeti kamera, mert rengeteg a cserbenhagyásos baleset, a szabálytalankodó, illetve az önbíráskodás, és valahogy bizonyítaniuk kell az igazukat az embereknek.
2016. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%

Általánosságban az átlag orosz jóval trehányabb mint egy európai. A sztyeppei népek ilyenek de az átlag magyar is sokkal trehányabb mint egy nyugateurópai.

Ráadásul még egy Spanyol vagy Olaszhoz képest is. Sajnos.

2020. ápr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

az utolsónak igaza van.


miért kell ezt túlbonyolítani? ahogy az átlag magyar is jóval primitívebb, mint mondjuk egy osztrák, úgy orosz is, sőt, az orosznál nem sok primitívebb népség van.

2022. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!