Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember hallja amit mondunk?

Sok ember hallja amit mondunk?

Figyelt kérdés
Én ezt a tudatossággal kötöm össze, sok olyan tudatos ember van aki hallja mit mond a másik még ha nem is hozzá beszél ? vagy mennyire figyelik ? Én mióta tudatosabb lettem, rögeszmémmé vált ez hogy amit mondok vagy csinálok egy ügyben azt a körülöttem lévők mind hallhatják és kijavitanának, beleszolnának , igy megválogatom méginkább a szavakat, pedig nem tudom fölösleges lenne, úgymond sokkal szabadabb lehetnék ha ennyire nem figyelném
2016. jan. 21. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Én hallom. Mindenkinek hallom a szavát és rohadtul idegesít. Bár ne figyelnék rájuk, de ez nem megy csak ha zenét hallgatok, azt meg nem mindég lehet.
2016. jan. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez a kezdödö paranoia jele, nem tudatossag.
2016. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A tudatos ember szabad ember.

Mit értesz az alatt,hogy tudatosabb???

2016. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt hogy tudatosan tudod valamiről hogy ott van, mittudom én mondjuk remeg a kezed nagyobb társaságba vagy dadogsz ezért tudsz róla tehát tudod magadról hogy van egy ilyen negatív "szokásod". vagy bármilyen negatív szokás. De ha nem tudnál róla lehet jobb is lenne mert nem görcsölsz rá és nem foglalkozol vele
2016. jan. 21. 17:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Hallani mindenki hallja, maximum nem érdekli vagy nem érti mindenki, amit mondasz.

Ha tudod, hogy szabadabb lehetnél, akkor miért nem vagy? Mi történik, ha kijavítanak? Semmi.

Egy tudatos embert tisztában van a negatívumaival, de tesz érte, hogy ne hátráltassák.

2016. jan. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hmm Értem! egy másik jó példa amit még észrevettem, pont most voltam egy ilyen Pub beülős helyen, észrevettem, de nem csak most, szinte mindig ha ilyen helyekre megyek, beszélgetek valakivel, és olyan érzésem van mintha mások akik még ott vannak más asztalnál, hallanák mit mondok, és mintha gúnyt üznének belőle(m), mintha azoknak az embereknek erről szólna hogy mást kifiguráznak, és más embereket tesznek igy röhej tárgyává maguk közt. de nem az hogy egymással vagy egymásról beszélnének, vagy saját dolgukkal foglalkoznának.. De már ez is ilyen "rögeszmévé vált bennem, hogy fél füllel hallgatom a "másik oldalt. Ez igy lehet tényleg valami paranoia.. Persze igyekszem kizárni és csak az adott személyre fókuszálni, de akkor is elég nehéz, hogy ne kapjam fel a vizet
2016. jan. 22. 11:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy mégis miért tennék ezt? Mi értelme lenne? Ha eddig nem tették, akkor most miért csinálnák ismeretlenek? Hátha, ez megnyugtat. :)
2016. jan. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!