Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok migráns miért van agyilag...

Sok migráns miért van agyilag ilyen rettenetesen gyerekes szinten?

Figyelt kérdés

Nem provokálni akarok, de komolyan nem értem. Most a nők molesztálásába nem megyek bele, mert az megint más téma.


Egy német önkéntesnő is kiábrándult már belőlük, és a következőket mesélte:


"Amikor hozzá mentek, azonnal lakást, autót és jó állást követeltek maguknak. A menekültek felszólították, hogy ő épp azért ül ott az irodában, hogy nekik segítsen. Ha megpróbálta elmagyarázni nekik, hogy ez nem ilyen egyszerű, többen hangoskodtak és agresszívvá váltak. Egy afgán menekült azzal fenyegetőzött, hogy ha nem teljesítik a kéréseit, akkor megöli magát. Néhány szír, és afgánok egy csoportja pedig bejelentette: éhségsztrájkba lépnek, amíg nem oldja meg, hogy másik helyre költözhessenek át. Egy arab származású kolléganőjét azzal fenyegették meg, hogy lefejezik. Az ilyen konfliktusok miatt hetente többször is ki kellett hívni a rendőröket .


A szociális munkás levele szerint a menekültek gyakran megbízhatatlan információkat adnak meg magukról. Egy részüknél ugyan vannak személyi okmányok, de az általuk elmondott történetek nyilvánvalóan nem felelnek meg a valóságnak. Ezt legfeljebb úgy tudják ellenőrizni, hogy a szociális munkások egymás között megosztják ezeket a történeteket. Ilyenkor is kiderül, hogy ugyanaz az ember egy másik szociális munkásnak mást mond magáról. A menekültszállás egyik lakója például a visszatoloncolásáról szóló papírt mutatta meg neki. Ő elmagyarázta a menekültnek, hogy ez mit jelent. Ugyanez az ember nem sokkal később egy másik kolléganőjénél teljesen új iratokkal jelentkezett másik néven. A férfit végül nem utasították ki, hanem áthelyezték egy másik szállásra.


A szociális munkásnak elege lett abból is, hogy a menekültek nagy része nem tartja be azt, amiben megállapodnak. Minden menedékkérőnek jelentkeznie kell orvosi vizsgálatra. Ő intézi a beosztásokat az időpontokra, sokan azonban inkább fogorvoshoz vagy ortopéd orvoshoz szeretnének menni. A szociális munkás ebben is próbált segíteni. Meg is beszélte az időpontokat, a menekültek azonban általában nem jelentek meg a vizsgálatokon."



Én ezt nem értem. Sokakat úgy fogadtak be, hogy nem is igazi menekültek, és ezt tudták is róluk. De miért viselkednek ezek így? Szerintem ez a követelőzés, meg "megígérek valamit aztán tojok rá" nagyon gyerekes és éretlen viselkedés, erre még azt sem lehetne ráfogni, hogy iskolázatlanság, mert ez egyszerűen nem az a kategória.


Miért ilyenek? El nem hiszem, hogy Egyiptomban, Marokkóban, Afganisztánban stb stb ilyen gyerekesek az emberek, vagy ennyire követelőzőek.


Ti mit gondoltok?



2016. jan. 21. 19:45
 1/7 A kérdező kommentje:
És nem hiszem, hogy ez a "kultúrájuk" mert voltam már Egyiptomban egyszer, és nem tapasztaltam sehol efféle viselkedést.
2016. jan. 21. 19:50
 2/7 A kérdező kommentje:

Arról nem is beszélve, hogy egyesek olyan nyilvánvalóan, szinte nevetségesen hazudnak, mint amikor egy óvodás füllent valamit, és azt várja, hogy a felnőtt elhiggye.

Ilyenekről videók is vannak, van, ami Budapesten készült.

2016. jan. 21. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Kedves kérdező, te hány migránssal beszélgettél már személyesen a világ dolgaitól ??
2016. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Mégis mit vársz ezektől?

https://www.youtube.com/watch?v=ILDrAHfiQko

2016. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Valahol olvastam, hogy ezeket az embereket otthon megetették, hogy itt a paradicsom vár rájuk, mindent megkapnak.
2016. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gyerekes, amit csinálnak, mert sokszor össze is jön, amit követelnek. Lényegében itt bármit megtehetnek, mert ha a rendőr fellép, akkor a rendőrt fogják támadni, hogy milyen kirekesztő.

A gyerekesek inkább azok a naiv emberek, akik komolyan azt hiszik, hogy ha több millió ember idejön, munka és pénz nélkül, más kultúrából, akkor itt nem lesz gond.

És hihetetlen gyerekesek, amikor normális érveket sem tudnak mondani a véleményük mellett, de mindenkit támadnak, aki mást mer gondolni.

2016. jan. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem gyerekesnek mondanám,inkább ösztönlényes viselkedésnek. Másik kultúra,teljesen máson alapul.
2016. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!