Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen? Mit...

Miért vagyok ilyen? Mit tehetek? Huszonéves vagyok és mióta a kamaszkorom megkezdődött folyamatosan érzelmi ingadozásaim vannak. Azthittük ez csak a tini kor miatt van de nem múlt el. F

Figyelt kérdés
szélsőségesen egyszer depis egyszer jókedvű, egyszer hisztis egyszer nyugodt stb.... tipikusan mint egy kiskamasz.... csakhogy én már huszonéves vagyok.
2016. jan. 22. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
bipoláris zavar nevű pszichés betegségre utal, ha tényleg ilyen jelentős a dolog. Olvass utána.
2016. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy bipoláris, lehetsz későn érő, ill. traumatizált is (kisgyerekkori.) A későn érőt ki kell várni, a többihez pszichiáter kéne.
2016. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyesek miért vágják rá neten mindenre, hogy bipoláris zavar?


Fiú vagy vagy lány? Lehet a hormonháztartás felborulása miatt, lehetsz későn érő, lehet, hogy még nem nőttél fel. Rengeteg dolog lehet. Nekem is elég erős ingadozásaim vannak, mégsem vagyok bipoláris, pedig már 24 vagyok.

2016. jan. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Behatasok miatt s kontrolod elvesztese miatt. Igazi kerdes, hogyan valtoztass ezen. S valasz, realizacioval s analizacioval. Mindig probald e ketto segitsegevel vissza nyerni kontrolod szituaciokban s hamar kinevelheted magad ebbol. Ha kell segitseg, irj.
2016. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!