Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kéri a barátnőm rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéri a barátnőm rajtam folyamatosan számon a múltam?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt. Már több kisebb veszekedésünk is volt ez miatt. Folyamatosan számon kéri rajtam, hogy kikkel voltam együtt, elvárja, hogy elmondjam, hogy melyik lány mikor és mit írt rám (még az előtt, hogy megismerkedtünk). Minden apró részletét akarja tudni a múltamnak. Elmondanám neki, de az a gond, hogy egyrészt engem már hidegen hagy, hogy mi volt valaha, nem szeretek róla beszélni, másrészt akárhányszor mondtam valamit az exeimről, elkezdett féltékenykedni. Így pedig végképp semmi kedvem elmondani akármit.


Jogos-e a részéről, hogy féltékenykedik azokra, akikkel előtte voltam? És miért lehet neki ennyire fontos az, hogy minden apró részletét tudja a múltamnak (azt is, amiről nem akarok beszélni - szakítás, plátói szerelem, stb).


(nem vagyok hűtlen fajta, tehát a hűtlenség gyanúja miatti kérdezgetést kizárhatjuk)


22F 20L



2015. okt. 15. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jogos, egyáltalán. Ez már a beteges kategória azt hiszem...
2015. okt. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
nyílván a saját múltja miatt ilyen, nem jogos részéről, beszéljetek erről.
2015. okt. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Furcsa, mindig az van nyeregben, aki éppen az adott kapcsolatban van, engem nem érdekel, ki volt előttem, mert a mostban szeretem megélni a kapcsolatot. (N)
2015. okt. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt, de már borzasztó rosszul érzem magam, hogy előjön ezzel.. Egyszerűen én érzem magam szar embernek, hogy ilyenkor nem tudok mit tenni... Nem érzem jogosnak, hogy minden múltbeli dolgom számonkérje..
2015. okt. 16. 00:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Küldd fel ide a gyakorira, majd ki lesz oktatva :)
2015. okt. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem d.god meg elég keményen.
2015. okt. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Megy a neten/tv-ben/szájhagyomány útján ez a szóbeszéd, miszerint minél több partnered volt, annál kevésbé leszel megbízható a jelenlegi párkapcsolatodban.

"Az olyan csaj, akinek volt 1 egy éjszakás kalandja, csak b..zásra jó, nem szabad sokat várni tőle" - ismerős?

Na úgy látszik, kifogtad ennek a női változatát.

Persze ez nem jogos dolog, ugyanakkor nem is tudsz sokat kezdeni vele. Idővel leesik majd neki, hogy nem számít, hogy kik voltak előtte, és megbékél.

2015. okt. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!