Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha gyulolom a lanyokat hogy...

Ha gyulolom a lanyokat hogy tudom roluk elterelni a figyelmemet?

Figyelt kérdés

17 eves fiu vagyok.


Es egyre jobban kezdem utalni oket.

Mindig csak az izmos kell.


"gyúrhatnál", " mehetnél edzeni"' "jaj de jó teste van biztos ed", "mmm, te gyúrsz?"


Sosem fogok elkezdeni edzeni ezek miatt...


Inkabb leszek szűz és maganyos mint hogy jót tegyek nekik.


És nem emiatt nem szeretnek a lányok... Mert ez csak pár napja kezd kialakulni.


Hogy tereljem el a figyelmemet hogy ne idegeskedjek mindig?  


2016. jan. 23. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Keress valamit ami jobban leköti a figyelmedet mint ők.
2016. jan. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Sok más férfi társunk van ebbe ugyanebbe a cipőbe. csak vannak akik nem mutatják ki. Bennem is van egy kis minimális gyülölet a lányok iránt pont azér mert ennyire megfelelni nekik mindenbe h csak a tökéletes legyen..s a belsődet nem látják, le se sz.rják, ők csak az eredményre vevők hogy Ki vagy, és mit tudsz nyújtani. s ma már szerintem ez természetes, vgyis normális, elfogadott, de tudni kell kezelni. Ne a Lányok miatt gyúrj hanem magadért, sőt, mindent ami van elsősorban magadnak kell csinálni. 17 vagy ? van még idő, tervezd el mit akarsz csinálni, hol akarsz lenni 5 év múlva, és álj neki kis lépésekben, arra koncentrálj, és Szrd le a lányokat, ne erőltesd magad ennyire a témára, mert majd úgy is jön magától ha már olyan szintre küzdötted magad
2016. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most tényleg nem fogsz gyúrni és nem teszel jót velünk? Megyek telesírom a párnámat.

Te érzelmileg 12 vagy az a baj.

Ja és nem utálod a lányokat, csak szeretnél utálni minket...

2016. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz edzeni nem edzel és kész. Ha valamit kényszerből csinálsz az mindig szar lesz. Majd sportolj, ha élvezed.
2016. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1.Ha gyűlölöd, akkor nincs mit elterelni, mert alapból les zarod az egészet.

2.Ha nem mások miatt, akkor magad miatt eddzél.Ha neked az úgy jó ahogy van, hát jó nem az én dolgom.

3.Idegeskedni meg pláne nem kell ilyen hülyeségeken :)

17L

2016. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!