Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elterelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elterelni a figyelmemet a barátnőmről? Kezd nagyon zavaróvá válni hogy nem tudok órákon meg tanulás közben koncentrálni emiatt. Most különösen nehéz mert egy pár napig nem tudunk találkozni.

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj oda a tananyagra. Szabadidődben meg foglald le magad.
2015. febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 CptTomato ***** válasza:

Gondolj egy másik csajra.... vagy a többi szerelmedre:

fizikára, matematikára....etc etc

2015. febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mokyu! ***** válasza:
Skyrim, Lineage2 , WOW, Diablo, AC, Metin2 stb,
2015. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Puskázz. Én is egész órán játszok a telefonommal, vagy zenét hallgatok, mégis jó jegyeim vannak.
2015. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 birnir ***** válasza:
100%
Gondolj arra és ösztönözzön az ,hogy ha most koncentrálsz és jól tanulsz ,akkor késöbb ébből lesz pénzed amiből bármit meg tudsz adni a barátnődnek :) !
2015. febr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez aranyos:) Én is igy vagyok ezzel, csak lányban. Bár mondjuk mi három hetente látjuk egymást:D Szerintem próbálj a tanulásra koncentrálni, hiszen az időt nem tudod siettetni. Ha tanulsz, legalább értelmesen töltöd az időd. Ha nem tanulsz, attól még nem találkoztok hamarabb. Hidd el, tudom hogy nehéz, de ez így jó. Sok sikert:)
2015. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!