Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégis mit lehet tenni, ha...

Mégis mit lehet tenni, ha akármivel is próbálom elterelni a figyelmemet, hiányérzetemet, hogy nincs megfelelő lány, aki a barátnőm lennek, akkor is mindenhol látok szép lányokat?

Figyelt kérdés
Most is mondom már nem bírom, hogy egy lány sem akar engem, nem írnak rám sem fb-n, látszik, hogy nem megy nekem a csajozás, erre elkezdtem filmet nézni és nem egy bomba jó lány van benne, elegem van, hogy mindenhol csak a lányok jutnak eszembe, így mégis hogyan nyugodjak meg, ha őrületesen kívánok egy fiatal lányt, nem csak lelkileg, testileg is ki vagyok már. Pedig minden nap kiverem, nem is tudom mi lenne, ha nem verném ki, ha így is csak gyötör a vágy, ráadásul lelkileg is megvisel, mert nem csak dugópajtit kersek, hanem egy barátnőt, lelkitársat is egyben, ami miatt még nehezebb a küldetés, mert hát a mai lányok nagyon nem jönnek be nekem jellemre, úgy érzem egyedi vagyok jellemre túlságosan is.
2013. dec. 18. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok,és igazából szerintem semmit nem lehet tenni azon kívül,hogy keresel tovább és próbálod megtalálni.
2013. dec. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Le tudod írni,hogy mitől vagy egyedi jellemre?Csak érdekel mások mit gondolnak annak.
2013. dec. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!