Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell engem ennyiért...

Miért kell engem ennyiért elitélni?

Figyelt kérdés
Magyar tanár pénteken ment el. Mindenki sírt, csak 3-4 ember nem. Én akkor sem sírtam,mikor meghalt a mamám. Sose sírtam,ha lelkileg valami ért,erre meg mindenki elkönyvel szívtelen f@.szkalapnak.

2016. jan. 24. 10:24
 1/6 anonim válasza:
Én nem ítéllek el,én is ilyen vagyok,lány létemre. Nem szoktam sírni,ugyanúgy érzem én is ha valami bánt, nem vagyok ettől szívtelen,se érzelmek nélküli,csak kimutatni se szeretem,és én sem sírok sose. Teljesen megértelek. De ha nem ilyen lennék,se ítéllek el,inkább azokat akik ezt mondják rád. Mindenki más,nem lehet minden ember sírós,el kell fogadni.
2016. jan. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenki tud ilyenkor sírni. Nem ítéllek el. Valakit belül jobban bánt, csak kívül nem látszik.

És létezik az a kategória amikor például egy anya elveszti a gyermekét és akkora a fájdalma hogy azt már könnyekkel is képtelen kifejezni.

2016. jan. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb ha szóba jön a téma, akkor mond meg, hogy nagyon sajnálod a tanárt, de te nem vagy egy sírós típus. Nem vagy szívtelen, csak egyszerűen ilyen típus vagy, amiről nem tehetsz. Ha emiatt szívtelen ..-nak kikiáltanak, az az ő tudatlanságukat mutatja.
2016. jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, elment a magyartanár mindenki ott sírt össze vissza, mi meg a haverokkal egymást röhögtettük fasszságokkal. De jófej volt a tanár értette mit csinálunk.


Egyébként kedden már senki nem fog ezzel foglalkozni

2016. jan. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sőt, lehet, lesz aki kedden már azzal sem fog foglalkozni a sírósak közül, hogy elment a tanár. Tudod, vannak akik szeretik túljátszani az érzelmeiket. Az még rosszabb, mint ha valaki nem mutatja ki.
2016. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elment vagy meghalt?

Ha csak elment a sulitokból, akkor nem értem, miért könyvelnének el szívtelennek, nem mindenkinek kell érzelmileg kötődnie a tanárához.

De még ha meg is halt... Ha a nagymamád halálánál nem sírtál, akkor egy tanárén miért tennéd? Ettől még ugyanúgy sajnálhatod, és utána hiányozhat, csak nem mutatod ki az érzelmeidet.

2016. jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!