Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy dolgozó miért rinyál a...

Egy dolgozó miért rinyál a munkahelyén hogy keveset keres és ennyiért nem is érti miért dolgozik? Ha meg mondom neki hogy el lehet menni nem kötelező itt lenni akkor meg bunkó vagyok?

Figyelt kérdés

Egy kollegám napi 8 órában rinyál hogy ennyi pénzért ilyen nehéz munka és nem is érti miért dolgozik itt mikor találna mást is….

És meg mondom neki hogy na nosza rajta! Ha tudsz más helyet ahol többet fizetnek akkor mi a francot keresel itt? Akkor irány oda!


A többiek meg még rám haragszanak hogy de bunkó vagyok hogy beszélek vele. De miért hogy beszélek vele? Hát azt állítja tud jobb helyet és ezzel nem elégedett. Hát akkor? Hát akkor hülye ha itt van!


Ja hogy a „jobb helyre” nem vennék fel? Hát akkor meg nem tud jobb helyet. Az a jobb hely ahova fel is vesznek. Én is szívesen lennék Habony Árpád féle munkanélküli milliárdos, de sajnos nem tehetem.

Ha meg csak a pofája jár akkor meg fogja be. Kamukra ki kíváncsi.


2015. máj. 27. 12:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem tud jobb helyet.

De ha valóban annyira kevés a pénz és szar a munka, akkor érthető a "rinyálása".

Sok munkáltató kihasználja azt a helyzetet, hogy nincs nagyon munkalehetőség.

2015. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

Én is utálom, ha valaki folyton panaszkodik, rohadt fárasztó. Mostanában ez amúgy divat. Már én is zavartam így el kollégát, mert nem bírtam tovább hallgatni. Érted, nekem is sz.r, én sem vagyok naplopó milliárdos, szóval az én nem túl fényes hangulatomat ne rombolja tovább senki.


Megértelek. Szerintem nem vagy bunkó, csak meguntad a hangulatrombolást. Folyton panaszkodni is bunkóság ám! Nem igaz, hogy nem veszi észre magát valaki. Hogy egyszer kétszer elmondja, mikor rossz napja van az oké, de folyton rinyálni gáz.

2015. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Minden munkahelyen vannak rinyáló kollégák.
2015. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak ilyen emberek, ugyanakkor vannak olyan cégek, ahol teljesen jogos is ez a panasz, dolgoztam olyan cégnél minimálbérért, akikből nem néznéd ki, hogy csak ennyit fizetnek a dolgozóknak, kifele megy a mellveregetés meg a csillogás, aztán amint jött egy leépítés, nem volt kérdés, hogy megtizedeljék a dolgozókat, csak az emberek többsége (főleg, aki már belekóstolt a munkanélküliségbe) fél továbbállni.
2015. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem értek egyet sehol sem jogo ez a panasz, mert egy munkahely se börtön.

Akinek nem tetszik, az ajtó nyitva, elmegy szépen.

Ha meg nincs hova menni, akkor meg örüljön hogy ez is van és fogja be.



ahol teljesen jogos is ez a panasz,

2015. máj. 27. 16:25
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért panaszkodik, mert van rá oka.

Nyilván, nincs más lehetősége, ezért nem megy el, de csak azért, mert a munkaadója egy kizsákmányoló szarrágó gyökér, aki éh bérért kihajtja a belét, hagy ne legyen már hálás.


Egyébként meg te is rinyálsz.

Arra ki kíváncsi???


Ja, és ha rinyálásról van szó, akkor azt azért nyomatékosan szögezzük le, hogy rinyálásban a munkaadók toronymagasan a legprofibbak!


Annyi sírás rívást, hogy így nincs pénz, meg úgy nincs bevétel, meg nem lehet venni egy gyufaszálat se fejlesztésnek, nem hallottam még sehol, mint a magyar munkaadóknál.


Szerintem lehet valami havi fórumok, ahol titokban megbeszélik, hogy a következő hónapban miért fognak napi 24 órában sírni. Közben meg azt se tudják, milyen f-ságra költsék a pénzüket, mert az értelmes dolgok közül már mindent megvettek. Szánalmas.


Na arra ki a f-om kíváncsi???!!!

2015. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hát a mi munkáltatónk nem ilyen. Nemes egyszerűséggel közlik (és ez a kijelentésük támadhatatlan) hogy ez van, nem tetszik tessék mást keresni.

nem hivatkoznak azok semmire hogy miért annyi a fizu amennyi.

Már felvételkor tudni mennyi a fizu és mi a munka (raktár anyagmozgatás szóval totál egyértelmű hogy kemény fizikai meló). Akinek ennyi pénzétt nem éri meg, miért írja alá a szerződést?

vagy ha aláírta és nem jó a munka van 3 hónap próbaidő, ez idő alatt minden admin nehézség nélkül elmehet.

Ledolgozik 1 hetet látja hogy lóg a bele a melótókl tudja hogy mennyi a pénz-miért nem megy el?

Megteheti. próbaidős.

2015. máj. 27. 17:30
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szűk látókörű vagy.


Vagy gyengeelméjű, és nem fogod fel a válaszokat.


Vagy nagyképű, és leszarod azokat.


Nézd globálisabban a dolgot.

Magyarországon gyakorlatilag alig van a szakmájához valóban értő ember. Tény.

Mivel a 90%-ok már elment külföldre.

Pont az ilyen szarrágó kizsákmányoló vadkapitalista majmok miatt.

Elmehet?

Hát idővel el is fog.

Akkor mit csinál majd a munkaadó? Felvesz helyette 3 hülyegyereket? Megteheti. Megéri? Kétlem.


Abban igazat adok, hogy ha az elején is tudta mi vár rá, és bevállalta, akkor tegye a dolgát. Jogos, ezt vállalta.

De ha kényszerűségből vállalta, és érzi a bőrén a kizsákmányolást, akkor nehogy már még jópofát is vágjon hozzá!!!

A góré se azért vette fel, hogy infantilisen vigyorogjon jókedvében, hanem hogy dolgozzon.

Nem hinném, hogy benne lenne a munkaköri leírásban, hogy azért, mert lóf-nyi pénzzel kiszúrják a szemét, még le is kéne szopkodni a munkaadóját.

Persze, hogy panaszkodik, ha rabszolgának nézik.

Elégedjen már meg a munkaadó azzal, hogy talált még az országban pár olyan hülyét, aki még itthon akar boldogulni.


Ha elégedettséget akar látni, teremtsen olyan munkafeltételeket, amik létrehozzák azt.


Tudod normális helyen amúgy ez így működik.

2015. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

csakhogy te se tudsz ám olvasni!

leírtam milyen meló ez. itt nem atomtudósok dolgoznak hanem kétkezi melósok anyagmozgatók hozzáértésük nem szempont. dobozolni meg raklapozni mindenki tud.

Ha elmegy a dolgozó másnap 10-en vannak a helyén.

Ez van.


És ha én főnök lennék és meghallanék valakit nyavalyogni úgy végnám ki mint a macskát szarni.

Nyavalyogjon házon kívül.



Magyarországon gyakorlatilag alig van a szakmájához valóban értő ember. Tény.

2015. máj. 27. 19:17
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra is tartom, hogy az érdemi válasz figyelmen kívül hagyása mellett szajkózod a véleményed.

Raklapozni mindenki tud.

8-szor ennyiért is, Németországban.

Az, hogy valaki elvállal egy munkát, az esetek döntő többségében nem azt jelenti kis hazánkban, hogy örömmel vállalja el, vagy végzi azt olyan feltételek mellett, amiket kínálnak neki.


És ha emiatt kivágnál valakit, az egyrészt beperelne, másrészt kirugdosná a fogad.

Az embernek joga van szabad vélemény nyilvánításra.

Amellett, hogy minimálbérért rabszolgának nézve dolgoztatnak embereket, ezt már nem vehetik el tőlük.


Elhiszem én, hogy a pofátlanságnak nincs határa, és legszívesebben még belépőt is szedne a góré a munkahelyre, és beírná a munkaköri leírásba a seggnyalást, mert már szarni se tud a nagyképűségtől, mert 3 forinttal többje van, és a markában tarthat embereket, de egyelőre még jogállamban élünk.

Bármit is akarnak fentről elhitetni.

2015. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!