Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány csak úgy random...

Ha egy lány csak úgy random mögém jön, és ad egy néhány másodperces vállmasszázst, az álltalában jelent valamit?

Figyelt kérdés
Többször is előfordult már, több lánnyal, sosem tudtam mire vélni a dolgot azon kívül, hogy jól esett.

2016. jan. 24. 13:42
 1/7 anonim válasza:
100%

Ne legy feszult csak lelazitanak

Vagy

Tul mereven allsz

2016. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mindig hót nyugodt vagyok, ezek szerint nem ezt sugallom :D
2016. jan. 24. 13:51
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
dugni, így jelez feléd.
2016. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet,hogy masszőrnek tanulnak,és rajtad gyakorolnak.

(Random-ot próbáld magyarul,hiszen Mo.-on vagyunk :)

2016. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a Máriagyűd-Karakószörcsög öregfiúk 1996-os mérkőzésének a szögletarányát szeretné megtudni tőled.
2016. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Figyelj! Nyúlj be a jobb kezeddel a gatyádba. Jó esetben találni fogsz ott két golyócskát. Azok a tökeid! Viselkedj hozzájuk méltóan, kérlek, és ne hozz szégyent a férfiakra.
2016. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így két év után is egyértelmű jele hogy ismerkedni akar veled közelebbről. Ha megérint egy lány önként és kéretlenül az ennek a jele.
2018. máj. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!