Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen végzettség lenne a...

Milyen végzettség lenne a legjobb választás (több lent)?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban traktoros akartam lenni de ez később elmúlt, anno imádtam rajzolni, de a gépek továbbra is érdekelnek(főleg autók, motorok) és pár éve az okostelefonok és a notebookok iránt is rajongok, (főleg a csúcskategória iránt).


Magamról: csendes vagyok nehezen barátkozom, tudom egy mérnöknek csapatban kell dolgoznia... De hátha kikupálodok később.


2016. jan. 24. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Leírtak alapján a mérnökinformatikát ajánlanám.
2016. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az addig rendben van hogy mi érdekel, de mihez értesz? Milyen tantárgyak az erősségeid? Előző válaszoló mérnökinformatikát javasol, akármi is legyen az, matek,fizika,informatika kellene hozzá. Ezek alapján (is) kellene döntened.

PL. engem is érdekel a légi hadviselés mégis alkalmatlan vagyok vadászpilótának.

2016. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

# 2

Nem igazán értem ez miért fontos. Ezeket a tárgyakat oktatják és nem alapelvárásként várnak. Halandó ember eltudja sajátítani ezeket az ismereteket, ha akarja. Nincs benne semmi boszorkányság, csak elhivatottság kérdése.

2016. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: igen, elsajátíthatja, _ha_ _akarja_, és ez a lényeg. Ha pl. érdeklik a kütyük, meg a legújabb okosteló, de a matek már nem, akkor nem is fogja megtanulni és esélytelen a mérnöki pálya. Erre próbálok rávilágítani. #kérdező: akkor úgy kérdezem: érdekel a matek-fizika-informatika? Szereted/hajlandó vagy tanulni ezeket a tárgyakat? Ezeket is vedd figyelembe a pályaválasztásnál.
2016. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!