Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis mi van velem?

Mégis mi van velem?

Figyelt kérdés
Pár hete minden összejött, mintha minden a kezembe lenne, mégis idővel kicsúszik a kezemből egy két dolog. Meg akarok felelni a barátaimnak, ott lenni velük számtani rájuk... stb. Közben vezetésre járok és az iskolában is tanulnom kell, hogy jók legyenek a jegyeim. Kibékültem egy lánnyal akit nagyon fontos nekem, de nem tudok rajta eligazodni, egyszer barátként kezel, egyszer pedig mintha több lennék neki. Tudom hogy milyen helyzetben van és, hogy miken ment keresztül mostanában, de egyszerűen meg tud őríteni. Miért ilyen fontos nekem ha egyszerűen mindig úgy érzem h csalódok benne? Minden idegesítő kis hülyesége ellenére is imádok vele lenni. De nem tudom mi van velem... Még ezt a szöveget sem tudom helyesen megfogalmazni. Mivel őt helyezem első sorba eléggé meg csúsztam kreszben is, és nem igazán tudok másra koncentrálni mint rá. Hogyan tudnám megoldani hogy a társasági életemet, a tanulást , és a vezetést is vissza tudjam hozni arra a szintre amin legalább volt. A helyzetemen az se segít hogy a baráti köröm eléggé tagolt és ezáltal sokszor széthúznak, és így az egyiknek nem tudok foglalkozni. Persze tisztában vagyok azzal hogy nem felelhetek meg mindig mindenkinek, de mégis mitől csúsztam ennyire szét az elmúlt egy hónapban, és hogy tudnám ezt helyre hozni?

2016. jan. 2. 00:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Mióta ismered a lányt? Amúgy ha régóta ismered és jóban vagytok természetes hogy kedveled bármit csinál vagy mond. És te többet érzel iránta vagy csak barát? És valószínű hogy azért nem tudsz koncentrálni mert mindig ő jár a fejedben, Úgyhogy (szerintem) többet érzel iránta. És ezt vele kell megbeszélned és tisztázni vele a dolgokat.
2016. jan. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!