Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez? Miért ilyen...

Miért van ez? Miért ilyen változó a hangulatom?

Figyelt kérdés

Néha tök jó kedvem van,és mindenkire mosolygok,meg énekelek magamban,néha meg teljesen magamalatt vagyok és akár órákig tudok sírni. Ami szerintem fura,hogy ez mindenféle átmenet nélkül van,és sokszor semmi oka nincs, csak szomorú vagyok és sírok,de nemtudom,hogy min. Csak én vagyok ilyen fura,vagy ez normális?

15/L


2016. jan. 25. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nő vagy, ez teljesen normális.
2016. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mostanában én is hasonlóan vagyok (még néha én is énekelek :)). Nekem általában mindig van valami oka az átmenetnek, de gyakran hülyeség az egész, és én ezzel tisztában is vagyok, de nem tudok mit tenni ellene. Azt nem tudom, hogy mennyire normális (én már depresszióra is gyanakodtam), de legalább az nyugtasson, hogy nem vagy egyedül.
2016. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!