Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ennyire változó a...

Miért ennyire változó a hangulatom? Ez normális? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Csütörtökön indulok Angliába dolgozni és egyik pillanatban nagyon de nagyon várom, hogy induljak már, másik pillanatban pedig nem akarok menni és depressziós vagyok, hogy itt kell hagynom a szüleimet és azon gondolkozom, hogy visszamondom a munkát. Szinte egyik pillanatról a másikra változik a hangulatom, ez normális? Miért játszik ilyet az emberi agy?
2012. jan. 10. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem könnyű egy ilyen döntést meghozni, természetes a fokozott stressz, főleg, ha aggodalmaskodóbb tipus vagy. Úgy veszem ki a szavaidból, van helyed, nem a teljes bizonytalanságba mész. Anglia nem a világ vége, és nem zárul be mögötted a visszaút lehetősége sem.

"Kicsi" keresztfiam valamivel több mint kettő éve van kint, biciklis futárként kezdett, azóta komolyabb munkája van kereskedelemben, és kétszer haza tudott már jönni. Skype-on is tartja a kapcsolatot, az apja is volt már kint nála.

Ezeket bátorításul írtam, ne hagyj ki semmilyen lehetőséget az életben.

2012. jan. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Primabalerina: Köszönöm a válaszod. Nagyon aggodalmas típus vagyok, tehát akkor lehet ez is közrejátszik. Igen, már megvan, hogy hol fogok lakni és hol, mit fogok dolgozni
2012. jan. 10. 18:47
 3/3 anonim válasza:
Kedves kérdező!Én a fél életem odaadnám ha egy ilyen lehetőségem lenne mint neked és kiszabadulhatnék a nyomorból.Szóval ne aggódjál!És ragadd meg a kínálkozó alkalmat mert nem sokszor adatik meg az életben.Kívánok neked sok sikert!
2012. jan. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!