Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 12 évesen szerintetek ciki...

Csak úgy valamit kérdése:

12 évesen szerintetek ciki melltartó nélkül járni suliba?

Figyelt kérdés
Mert engem nem zavar csak már az osztálytársaim(lány) állandóan mondják, hogy neked ez nem kényelmetlen meg ilyenek.Ezt a kérdést kérlek inkább a lányok válszolják meg!

2016. jan. 25. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha van már melled, legalább egy valami topot vegyél fel. Tényleg nem kis 4 éves vagy, hogy minden nélkül jákálj.
2016. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Hadd mondják. Hacsak nincsenek giga melleid igy jársz jobban. Nem lazulnak el a tartoizmok, szép kemény melled lesz.
2016. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem ciki végülis, de ha már úgy érzed elfér meg a társaid is mondják, akkor nyugodtan felveheted már, egyszer úgy is el kell kezdeni. Èn 13 évesen kezdtem, nekem is mondogatták már 12 évesen, akkor már a legtöbben hordtak. Megsúgom, hogy a legtöbb lány ilyenkor kezd el hordani. De ha még várnál egy évet akkor várj. Úgy is érezni fogod mikor kell .

18/l

2016. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

A szabadon levő mellek bizonyos méret felett hamarabb fognak lógni mert a természetes súlyuk és a gravitáció ellenük dolgozik. Egy A-B kosárnál mondjuk ez még nem probléma, azok nem olyan nagyok és teljesen mindegy a melltartó megléte/hiánya.


Ha van melled akkor érdemes felvenni egy topot legalább. Mert hamarosan nem csak a lányok fognak megjegyzéseket tenni.

2016. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem lány vagyok, de az én gyerekkoromban a lányok szinte mind, melltartó nélkül futkostak. Nyáron átsejlett a mellük, és senki sem fogdosta meg őket ezért, nem mondtak semmit rájuk. Lehet hogy a hülye kereskedelem gerjeszti a problémát, hogy lányok ne érezzék jól magukat ha lazák!

Mint ahogy előttem sokan leírták, a mellizmoknak nem igazán tesz jót a korai melltartóhordás, mert az izmok ellustulnak, és hamar hozzászoknak a "lógáshoz", a "beszólókat" pedig úgysem kerülheted el, mert csak az alkalmat keresik, hogy nagyobbnak látsszanak, mint amilyenek!

Boldog Életet!

F/60

2016. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

En 13 eves koromig ugy melltarto nelkul v csak egy vekony topban maszkaltam. Persze vettem mindig trikot alulra... Es nekem is beszoltak de engem nem nagyon zavart. 14 eves koromban mar sportmelltartot hordtam mert az kenyelmesebb volt. Mostanra egy csomo olyan polom van ami ala melltarto kell szoval mar rendes melltartot hordok. De otthon amiben jol erzem magam... Ja es mielott vki beszol nem voltak mar 13 evesen se kicsi melleim de most se azok :-D Nekem ez igy vopt jo es kesz...

Nyilvan a suloban azert van egy eztetikai hatar de nem hiszem h ezt tullepned... Szoval ugy oltozkodj ahogy kenyelmes. Esetleg beszelj anyukaddal.

15/L

2016. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem, én most is úgy járok.

21/F

2016. jan. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Itt csak az a baj, hogy anyámnak nem merem megmondani,hogy már azért ideje lenne nekem venni. Félek,hogy hogyan fog reagálni. (Egyébként hordok alá topot)
2016. jan. 26. 14:55
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem hordasz melltartót? Es mekkora a melled?
2016. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért nem hordasz melltartót? Es mekkora a melled? Mert ha nagy és nem hordasz akkor később a melltartó hiányától lógni fog
2016. jan. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!