Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz pszichológusho...

Szerintetek gáz pszichológushoz járni 15évesen?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én már bánom, hogy anno nem vitt el senki egyhez. Viszont mivel sok a hülye ember nem árt, ha nem hangoztatod.
2015. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, járj el nyugodtan, segíteni fog!
2015. okt. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, én örülnék ha lenne bátorságom elmenni egyhez:/
2015. okt. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ettől függetlenül ne beszélj erről az ismerőseidnek, mert néhányan az éretlen fejükkel szekélhatnak miatta (és ez életkortól független).
2015. okt. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gáz, ciki nem egy cselekedet, hanem egy érzelmi állapot.
2015. okt. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Én is 15 éves vagyok. Anya engem kisebb koromban több pszichológushoz is elvitt,mert beilleszkedési problémáim voltak. Egyszer még Budapesten is voltam egy 5 napos táborban emiatt ami talán életem legrosszabb élménye volt,legalábbis 9 éves fejjel...Sajnos nagyon semmi nem segített,de most már a hozzám hasonló,csendesebb emberekkel tudok beszélgetni,de még mindig sokszor izgulok,főleg,ha kisebbséget érzek valakivel szemben. Azóta én nem engedtem anyának,hogy mégegyszer elvigyen ilyen helyekre,de ha neked segít nyugodtan járj pszichológushoz és senkinek nem kell tudni róla. Ha van valami kérdésed nyugodtan írhatsz. :)
2015. okt. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!