Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire kéne gondolnom? Találtam...

Mire kéne gondolnom? Találtam a párom táskájában egy melltartó papír Cimkét. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 7. 17:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom neked mire. A fenti 2. mondatból mi arra gondolunk, hogy te ffi vagy, aki turkál más táskájában,és a nőd vett magának egy melltartót, fel is vette, a címkét meg eltette, hátha hibás, és cserélni kell. Meg még arra gondolunk, hogy ez a hétköznapi esemény nem fontos.
2015. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pont hogy nő vagyok és a férfi párom táskájában találtam a címkét,és a fehérneműt nem én kaptam. A címke egyébként nem alkalmas cseréhez mert sérült.
2015. dec. 7. 17:39
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
ja, hogy pont nő vagy?: akkor csak azt gondolom, ízléstelen dolog másoknak a táskájában turkálni.
2015. dec. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Remek,miért ha férfi lennék akkor nem lenne ízléstelen dolog? Valamint Megköszönném ha a kérdésre válaszolnal,nem illem oktatásban részesitenel.
2015. dec. 7. 17:45
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, tuti nem a te melltartód címkéje? Nem lehet, hogy titokban leszedte, hogy tudja, mekkora a pontos méreted, mert neked akar ajándékot venni pl?? Miért kell mindig a legrosszabbra gondolni? Amúgy meg ki vagy te, hogy a párod táskájában kuttálkodsz?
2015. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

De akkor is ízléstelen dolog lenne! Fúj!

A kérdésre válaszoltam mindig. Nem tudom, kitalálni mi a jó válasz erre a kérdésre: Mire kéne gondolnom? Én nem szoktam másoknak ezt feltenni, gondolkodni szoktam, de nem aszerint, hogy mások szerint mit kéne gondolnom. De segítesz? Mire gondolsz?

2015. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem kutakodtam csak kivettem belőle a mosatlant,akkor láttam meg.
2015. dec. 7. 17:53
 8/15 A kérdező kommentje:
Amúgy nem az én meretem van a címkén. Arra gondolok hogy valaki másnak vette.
2015. dec. 7. 17:55
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálunk sem szokás belenyúlni a másik táskájába, de ha van valami ami zavar, vagy érdekel akkor én inkább őt kérdezem...
2015. dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Ha neked vette akkor kiderül.
2015. dec. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!