Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Évekig mivel lehet lefoglalni...

Évekig mivel lehet lefoglalni a gondolataid? Én megőrülnék

Figyelt kérdés

Pl mivel foglalja el az agyát egy

-hajléktalan aki csak ül évekig ugyanazon házsarokban és néz ki a fejéből?

-fedél nélkül újságot osztogató hajléktalan, de nem vesz tőle senki

-egy katona/biztonsági őr akit odaállítottak az ajtó elé, és egy tapodtad nem mozoghat, le se ülhet 8óráig?

-egy "hirdetőtábla ruhába öltözött ember" aki egész nap a téren áll/járkál, hogy játszódjon rajta az ékszerbolt reklám?



Mindíg ez a kérdés ugrik be ha meglátok egy hasonló embert. A külvilág,környezet, a sok szerencsésebb ember nézésével nem lehet lefoglalni magad végtelen ideig, jobbhíján generálják a rossz gondolatokat. Az agy az jár magától, lehetetlen kikapcsolni. ha nincs mivel lefoglalni a gondolatokat, órákon, napokon keresztül, akkor mi van a fejükben? Egy idő után létezik olyan, hogy egyszerűen nem gondolnak semmire? értitek a kérdésem lényegét szerintem.


Mit gondoltok erről?



2016. jan. 26. 13:47
 1/7 A kérdező kommentje:
játszódjon=látszódjon
2016. jan. 26. 13:48
 2/7 anonim ***** válasza:
2016. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2016. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én meg akkor őrülök meg,ha nincsen elég idő gondolkodni =/
2016. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hú, nem tudom.Én olyan vagyok például, hogy ha máson nem, akkor álmaimon gondolkozok, vagy régi dolgokon, vagy új történeteket eszelek ki, de legtöbbször csinálok valamit.Ha mást nem , akkor takarítok vagy elmegyek valahová.De vannak emberek, akik bírják a monotonitást, mert ők meg olyanok.
2016. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#2 bocs, ezt nem bírtam sokáig, 10másodpercből 5 közönség műröhögés, 3 másodperc értelmetlen gesztikulálás és vonaglás, 2 mp beszéd. mi a lényege?
2016. jan. 26. 14:43
 7/7 anonim ***** válasza:

És Bódhidharma, aki kilenc évig meditált egy barlangban...

De mondják, hogy régen, az állandóan kültéren legeltető pásztorok is képesek voltak megtanulni semmire sem gondolni. Éjjel gyakorlatilag állva aludtak. Persze nekik és a buddhista szerzeteseknek megvolt az (ha nem is nélkülözhetetlenül szükséges, de nagyban előnyös) ingerszegény környezetük, a városi nyüzsgés és szegény hajléktalanok frusztrált élettere nem engedi meg az elmélyülést. Arról nem beszélve, hogy a kultúránk sem ismeri, a társadalom egy kifelé figyelő elmeállapotra van berendezkedve, ha valaki befelé figyel, azt máris földönkívülinek nézik.

2016. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!