Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan tudnám lefoglalni magam?

Hogyan tudnám lefoglalni magam?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, képtelen vagyok lefoglalni magamat. A videojátékok nem érdekelnek, próbálkoztam már komolyzene hallgatással, versírással, tervrajztanulmányokkal, elvont dolgokkal való gondolkodással és rengetek tudománnyal. Foglalkoztam fejlesztésekkel, hogy a magamtól elvárt technológiai fölényt megszerezzem, tervrajzok és kutatások formájában. Nem vagyok tulságosan szociális, nincsenek barátaim, mert az említett témák senkit sem érdekelnek.

2016. jan. 23. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Olvass könyvet. Én most kezdtem bele Kalmár István, Dr. Stukovszky Zsolt - Belsőégésű motorok folyamatai c. könyvbe, és engem nagyon leköt. Persze, ez csak egy példa, olyat keress, ami érdekel téged.


Vagy nézz videókat YouTube-on. Tudom ajánlani a vloggereket (rengeteg videó, plusz veheted úgy hogy hozzád beszél, ezzel a társasági élet is pipa).

2016. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olvasás, nyelvtanulás, valamilyen sport? Kézműves tevékenység? Fotózás?
2016. jan. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BringaManó válasza:
68%

"veheted úgy hogy hozzád beszél, ezzel a társasági élet is pipa"

Egek...

2016. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kerbal Space Program-ot nézd meg
2016. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem írd föl egy lapra, hogy "lefoglalva", majd tedd a homlokodra és tixozd körbe párszor, így máris le leszel foglalva.
2022. jún. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!