Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha utáltok valakit okkal,...

Ha utáltok valakit okkal, akkor mit tesztek ha 1légkörbe vagytok vele? Lenézően nézitek, vagy átnéztek rajta?

Figyelt kérdés
Sógorom barátnője be kavart az anyósának, a sógorom öccsének is, mindig összeveszítette őket, és uszítja egymás ellen az embereket, de nem tudjuk kirakni a lakásból mert a sógorom nem veszi észre milyen álszent a kis barátnője ... Es mivel egy lakásba vagyunk vele, nemtudom neki mi a rosszabb ha nem köszönök neki es levegőnek nézem, vagy ha arrogánsan Csá és flegman lenezően nezek ra ?

2016. jan. 27. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Húzós helyzet, így együtt élni bárkivel. Én azt hiszem levegőnek nézném, és csak a minimálisat kommunikálnám vele, azt is elég távolságtartó módon.
2016. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vannak emberek, akiknek fogalmuk sincs arról, mennyi kárt tesznek maguk körül. Lehet ez a lány is ilyen. Ő megvan győződve a saját igazáról.

Én biztos, hogy kettesben leülnék vele és elmondanám neki, hogy miért is nem szimpatikus nekem és miért vagyok vele ilyen távolságtartó. A legtöbb félreértés és családban lévő utálat oka, hogy az emberek marhára nem beszélnek egymással szemtől szembe. Mindenki a másik háta mögött. Tedd ezt meg, mond el, ami nem tetszik és utána már tudni fogja, miért is vagy ilyen vele.

Minden egyes alkalommal, amikor ge..ci valakivel a családban, mindenki előtt meg kell neki mondani, hogy ne tudja elsunnyogni.

2016. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Úgy viselkedek vele ahogy ő is velem.

Egy példa: Egy bunkó ismerősöm tömegben is tele torokkal rámüvöltve köszönt majd teljes erőbő mellbe vert hogy nagyzoljon azzal hogy ő bármit megtehet. Erre én egy másik alkalomkor a felesége előtt kérdeztem meg tőle hogy a felesége tudja-e róla hogy biszexuális. Erre elpirult mert a felesége is sejthette a férje különös érdeklődését. Majd el akart futni de én utána futottam és nem tágítottam, jó hangosan kérdezgettem hogy várjon már meg és beszéljen róla hogy miért alakul ki egy férfiben az azonos neműekhez való érdeklődés. Hmm, nem értem miért futott el hisz sokkal erősebb nálam? :)) Vagyis a szavak keményebbet ütnek az ökölnél.

2016. jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A sógorom öccse az en barátom , es mikor volt egy rosszabb idoszakunk, ugyanúgy be kavart nekünk is tehát itt szo sincs felreertesrol, az anyosanak eldugta a gyogyszerét, és a mi szobánkba is be szokott jönni sunyiba és kutakodik (csak ő volt otthon, es az ajtó elé tettünk egy zsepit, es az arrébb volt csúszva mivel kinyitotta az ajtót)en mar eldugom a cuccaimat a táskám stb

Le lett szólva már a lány mikor sógorom es az öccsét ugrasztotta egymásnak de utana elsírta bánatát a sogoromnak aki mellette all ki mindig...

2016. jan. 27. 13:18
 5/9 A kérdező kommentje:
De ő mikor mindenki otthon van akkor játssza a szentet bar nem all vele senki se szoba csak ha nagyon muszáj 1-2szot es nem zavarja mintha elvezne ezt, es utcán ugyanúgy nem köszön , es árulkodott h neki senki se köszön (holott ő se)
2016. jan. 27. 13:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbáld el kerüni mintha nem is lenne ott.A többiek jókat írtak😀
2016. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor jo:) amugy kerülöm vagyis ra se nezek
2016. jan. 27. 13:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves vagyok vele, de nem keresem a társaságát.
2016. jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Levegőnek veszem őket.
2016. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!