Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek, ha minden lány...

Mit tegyek, ha minden lány lenézően néz rám a suliban, mert én a vintage stílust szeretem, es úgy öltözködök? Mindegyik lány elég flegma.

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Talán nem az öltözködési stílusod tehet erről.

2. Sztereotípiákon lovagolnak, ergo nagyképű, tudálékos, ki-ha-én-nem embernek tartanak.

3. Próbáld meg leszarni és azt üzenni nekik a testtartásoddal/viselkedéseddel, te ezt szereted, élvezed az ilyen stílust, de nem a stílus visel téged, hanem Te azt. Próbáld megmutatni nekik, milyen csúnya dolog külsőről ítélni.

2015. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Szió

Ne foglalkozz velük, majd találsz olyanokat, akik elfogadnak. Amúgy a stílusod te vagy, ne változtass rajta mások miatt, rosszul fogod magad érezni a "menőbb" ruhákban.

U.i.: Én is imádom a vintaget!

16/L

2015. okt. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! 18/L vagyok :)
2015. okt. 29. 19:43
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Elég durva,hogy nálatok 18 évesen is ez megy. Nálunk az osztályban vannak, divatp.csák, elegánsak, csövesek, figuráspóló-farmer-királynők, és mégsem teszünk megjegyzéseket másokra :D
2015. okt. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
#4 Épp divatPIC$ÁNAK tituáltál valakit. Azért ennyire ne legyél már képmutató, na.
2015. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szivesen járnék az osztályodba
2015. okt. 29. 20:07
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Ne hidd azt, hogy mindenki veled foglalkozik.

1. ez a stílus elég népszerű, közkedvelt

2. az osztályomba is van egy lány aki folyton azt hiszi hogy kinézik, pedig a kutya se foglalkozik vele, ugyan úgy öltözködik ő is

3. épp most általánosítottál

Mit vársz, bogaram, szidjuk őket mikor nincs igazad?

2015. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Hát őszintén, én még nem láttam olyat, hogy valakivel kollektíven csak és kizárólag az öltözködési stílusa miatt viselkednének így.

Olyat már igen, hogy a jellemével voltak komoly gondok a hercegnőcskének, csak ezt képtelen volt belátni és ráfogta, hogy azért van így, mert ő egy egyedi hópihe.

Ahelyett, hogy a "marha egyedi" külsőddel foglalkozol, kicsit a belsődet is építsd. Egy alapos önvizsgálat nem fog ártani, legyél magaddal kemény és kegyetlen. Utána sem fog mindenki szeretni, de legalább néhány emberrel kiépíthetsz jó viszonyt.

2015. okt. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szia:) Engem is kritizáltak a LÁNYOK az iskolába, de viszont a fiuk pedig dicsértek. Valószinű hogy irigykednek rád, szard le őket, menj el mellettük:) puszi
2015. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sz*rd le őket :) és légy önmagad. :) ^^
2015. nov. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!