Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyárakban az irodákban dolgozó...

Gyárakban az irodákban dolgozó nők miért járnak így riszálva, lenézően az ebédlőbe?

Figyelt kérdés
Ha szép, ha nem, ha sportos, ha kövér, mindegyik olyan nagyképűen megy végig az ebédlőig, riszálják magukat, kezükben viszik a nagy bukszájukat és azt gondolják. hogy "valakik", mindenki őket lesik, mintha a vörös szőnyegen vonulnának végig. miért csinálják ezt? szerintem inkább nevetséges és szánalmas...

2015. aug. 13. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nagy az arcuk:D
2015. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Mert primitívek, nem kaptak megfelelő nevelést, így szocializálódtak. Valószínűleg saját magukkal sincsenek megelégedve, így próbálják meg kompenzálni.
2015. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Mert a gyári munkásokhoz képest magasabbra pozicionálják magukat.
2015. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Jujj ezt annyira szerettem ahol dolgoztam. Ebédidő jönnek ki a fizikai munkások és az irodisták enni. Én meg direkt haverokkal akkor mentem ki szünetre és direkt az irodisták képébe nevettem, hogy lássák vidáman és gyorsan telik a munkaidő és jól érezzük magunkat. Beálltam közéjük a sorba, beültem közéjük az asztaloknál, volt ám nézés. Azt gondolják az övüké minden. Meg, ha ők dumálnak akkor kussolni kell. Direkt szívattuk őket:D
2015. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 Erről most eszembe jutott egy anekdota. Az 50-es években pártküldöttség utazott a vasúton Győrbe, magas rangú vasutasok mutatták a példás kommunista munkafegyelmet. Az egyik bakter aki mindderről nem tudott - ahelyett hogy zászlóval a kezében vigyázzban fogadta volna a vonatot a váltóállító toronyban, ráérősen a szalonnáját szeletelte. Gyorsan elő is lett parancsolva hogy mégis mit képzel hol van. A bakter kivágta magát:

- Elvtársak, nem szabotálom a munkát. A bécsi vonat jött éppen. Meg kell mutatni a nyugati imperialistáknak, lássák csak milyen jól él a magyar vasutas!

2015. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

"Nagy az arcuk:D

"


Mindemellett buták is, legalábbis akiket én ismerek ("irodista" férfi vagyok).

2015. aug. 14. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Ez az irodista annyira szar kifejezés. Az ilyen nők többsége szimpla titkárnő, tehát a társadalmi ranglétrán pont ott áll, mint a melós a soron, csak neki nem lesz koszos a keze, de cserébe szophatja a főnöke megfelelő szervét.
2015. aug. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
meg egy kicsit többet visz haza
2015. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy csak te érzed így, valójában nem lenézőek. Nyilván te a gyári munkához lapos sarkú cipőben vagy, ők meg magasabb sarkúban, esetleg még a szoknyájuk is szűk, ezért más a mozgásuk.
2015. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
79%

7/9 Ez egy butácska válasz; szerintem 'irodistára' éppúgy szükség van, mint melósra, orvosra, ügyvédre, stb. Minden szakmának megvan a selejtje és kiválósága is.

Egyébként meg szerintem csak zavarban vannak az irodista hölgyek és rosszul palástolják ;)

2015. okt. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!