Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akiknek van Instagramjuk:...

Akiknek van Instagramjuk: mire jó? Mit szerettek benne? Mit töltötök fel?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 14:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én nem töltöttem még fel semmit, a valódi nevemet sem írtam még ki..

Egyedül azért használom hébe-hóba, mert vannak színészek/művészek, akik érdekelnek, és sokuk csak Instagrammon tartja a kapcsolatot a rajongóival.

2016. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de elsősorban azokra gondoltam, akik valóban használják is.
2016. jan. 28. 15:53
 3/17 anonim ***** válasza:

Hírességek fotóit nézem

rajongókkal beszélek

Képeket töltök fel,sztárokról,meg olyanokat amik számomra érdekesek.

Azt szeretem benne hogy tudook ismerkedni,szuper fotókat találok a kedvenceimről.

És előfordult már hogy a kedvenc sztárom kedvelte egy képem :3 És ez egy rajongónak hatalmas nagy élmény :3

2016. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Engem őt követnek sokan a blogom miatt, kb. marketing.
2016. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. És van, aki a saját életéről tölt fel dolgokat?
2016. jan. 28. 18:02
 6/17 anonim ***** válasza:
Általában olyan hétköznapi embereket követek a világ minden tájáról, akik igényes, lehetőleg nem agyon photoshoppolt képeket töltenek fel. Így lehetőségem adódik picit bekukkantani más kultúrákba, tájakba. Kerülöm a selfizős, tipikusan instagramra készült pl. "mutimiteszel" stílusú képeket. Nálam akik személyes képeket töltetek fel, azokat közvetlenül is ismerem, a legtöbbjük csak privát profillal teszi, mert mondjuk nem akar facebookon annyi mindent megosztani magáról, így próbálja meg lekorlátozni egy szűk belső körre. :)
2016. febr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Értem. Én nem vagyok regisztrálva, de bárkit követhetek regisztráció után, aki nyilvánossá teszi az adatlapját? Illetve egyesek képei teljesen csak ismerősökre vannak korlátozva?
2016. febr. 1. 11:35
 8/17 anonim ***** válasza:
Bárkit követhetsz,akinek meg privát a profilja annak felkérést tudsz küldeni ha elfogadja akkor tudod követni.
2016. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ja, na, az jó.
2016. febr. 1. 20:00
 10/17 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem ezt a közösségi oldalt, mert objektívebb, mint a facebook. Nem feltétlenül szükséges mindenkit követnem, aki face-en ismerősöm. Olyan dolgokat oszthatok meg, ami engem érdekel vagy éppen foglalkoztat, esetleg, ami a hangulatomhoz igazodik. Megmutathatom a valódi énemet. Pontosabb visszajelzést kapok a fotóim milyenségéről, mivel senkinek sem áll érdekében, hogy lájkolja azokat. Nem akarnak direktben hízelegni nekem. Én mostanában elég sok kajás képet töltök fel, mert szeretek sütni (-főzni), de nem posztolok minden nap. Követés szempontjából sokféle embert, dolgot követek, épp ami az érdeklődési körömnek megfelel (sport, utazás, divat, gasztrobloggerek, fotózás stb.)
2016. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!