Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik igénylik ezt, miért...

Akik igénylik ezt, miért szerettek egyedül lenni? Heti hány napot töltötök el egyedül?

Figyelt kérdés
És érdekelne, hogy hogy telik egy-egy ilyen napotok egyedül, meg nincs rá nagy igény sokszor, hogy emberek között legyetek többet?
2015. ápr. 3. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos még a családommal élek, így nem igazán van olyan nap, amit egyedül tölthetek. Kb mind az egész hetet egyedül tölteném legszívesebben. Az emberek úgyis keresztül néznek rajtam, akkor már ne kelljen elviselnem őket. Igazából csak két emberre lenne szükségem, az egyik az egyetlen barátom, a másik pedig hazudós ..., és nem is tudom, hogy miért hiányzik, de ő nagyon.


21/F

2015. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom a miértet megmondani, és szerintem ez így van rendjén. Nem lehet erre jó választ adni. (Ahogy arra sem, ha valaki szeret emberek közt lenni.)


Heti hét napot töltök egyedül. Úgy telik a napom, ahogy mindenki másnak.

2015. ápr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Régen nagyon szerettem egyedül lenni, ma már kevésbé igénylem, de azért néha jól esik(egy könyvet elolvasni, egy olyan filmet megnézni, aminek van vmi mélyebb mondanivalója, jobb egyedül, szerintem). Viszont én régen is inkább azért szerettem egyedül lenni, mert sokat csalódtam az emberekben, ha nincs veled senki, akkor nem is bánthat senki. És azt veszem észre, hogy nagyon sok olyan ember van, aki valójában nem szeret egyedül lenni, de szinte már magának is hazudik ezzel kapcsolatban.
2015. ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert akkor "nyugi van" - nem, mintha máskor nem lenne, de egy másik emberhez valamilyen szinten mégis alkalmazkodni kell: nem zavarni, figyelni rá, beszélgetni vele, együtt csinálni dolgokat (pl. együtt enni, de mi van, ha én nem akkor vagyok éhes és nem azt akarom enni) Összességében nincs ezzel semmi baj, szívesen beszélgetek másokkal, és szívesen csinálok közös programokat, de szeretem a nap végén magamra húzni az ajtót. Nem az számít, mit csinálok, amikor egedül vagyok (ez nem gond, sosem unatkozom, mindig van tennivaló), hanem, hogy akkor és azt csinálom, amit akarok, és senkit nem zavarok ezzel.
2015. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!