Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akiknek van Instagramjuk:...

Akiknek van Instagramjuk: mire jó? Mit szerettek benne? Mit töltötök fel?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 14:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"Nem feltétlenül szükséges mindenkit követnem, aki face-en ismerősöm."


De face-en sem kötelező.

2016. febr. 7. 21:19
 12/17 anonim válasza:

Inspiráció. Szeretem látni mit töltenek fel mások. Főként művészeket, divatbloggereket, kedvenc együttesek fiókját, meg persze közvetlen környezetemből ismerősöket, barátaimat követem.

Saját feltöltéseim rajzok, outfit fotók, mindennapi élet pillanatai(ritkán), stb. A rajz mellett az öltözködésre is kreatív tevékenységként tekintek. Sportolok is hobbi szinten, pl arról is szívesen töltögetnék hogy nyomon kövessem a fejlődést, de ez még nem valósult meg. Meg nem titkolom, szeretnék művészként befutni egyszer és a külföldi kedvenceknél is látom hogy mennyire fontos a munkák rendszeres online megosztása. Jó lenne a része lenni ennek az inspirációs hálózatnak, én is hatnék másokra úgy, ahogy ők rám, stb... :)

23/L

2016. febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi neked is, érdekeseket írsz.
2016. febr. 13. 22:02
 14/17 anonim válasza:
én inkább csak fényképezős képeket szoktam feltölteni. követni meg fotósokat. az hogy miért jó nem tudom elmagyarázni, de az biztos hogy amióta letöltöttem, ezerszer többet hasznàlom a Facebooknál
2016. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
És lehet fényképezőgépeset is feltölteni, Ezt nem is tudtam? nem csak telefonosat lehet?
2016. febr. 29. 00:44
 16/17 anonim ***** válasza:
Közvetlenül gépről nem tudsz képet feltölteni. Én úgy oldom meg, hogy a megosztani kívánt képet wlküldöm magamnak, s aztán telóról töltöm
2016. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ez se rossz ötlet. Köszi!
2016. márc. 11. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!