Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan viseljem könnyebben a...

Hogyan viseljem könnyebben a költözést?

Figyelt kérdés

Eddig is nehezen viseltem az elválást, a búcsúzkodást, még ha csak 2 hétről is volt szó.


Viszont most olyan helyzetben vagyok, hogy páromtól minimum egy fél évig külön kell élnem, ott kell hagynom az eddigi lakásomat is, a barátaimat is és nem valószínű, hogy mostanában fogok velük újra találkozni.


Nagyon rosszul érzem már magamat hetek óta. A barátaimtól már elköszöntem, párommal is megbeszéltük, hogy ugyanúgy fogunk napi szinten beszélni, skype-olni, mindent, már ebbe is belenyugodtam.

Eddig a leghosszabb idő, az 2 hónap volt, hogy külön kellett lennünk. A külön élés még megy is, csak az elköszönés nagyon rossz. Akkor egész nap csak bőgtem, meg vagy egy hétig le voltam törve, aztán megszoktam az új helyzetet.

De most? Mégis csak fél évről van szó, plusz az életemnek ez a szakasza most lezárult.

Ezentúl minden más lesz. Új hely, új emberek...és gyakorlatilag egyedül.


Hogyan lehetne ezt könnyebbé tenni? Nem normális, hogy minden költözésnél depressziós leszek.


25/N


2016. jan. 29. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát a dolgoknak. Rengeteg felfedeznivaló, esetleg másik kultúra, új arcok. Éld meg kihívásként, a skypeos kapcsolattartás meg legyen az a bizonyos biztos menedék.
2016. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. jan. 30. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!