Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választhatnál életed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választhatnál életed végéig tartó szerelem és pénz között, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
2014. nov. 4. 18:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Pénz!!!
2014. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
73%
Pénz. Amúgy mennyi pénzről van szó? Mindegy, pénz.
2014. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
penz lolrofl alap
2014. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
várj egy pillanatot, hadd gondolkozzam...PÉNZ!!!
2014. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván a pénzt, az élet végéig tartó szerelem nélkül lehet még boldogan élni, de pénz nélkül éhen halsz.
2014. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Inkább szeressen valaki életem végéig, mint hogy sok pénzem legyen!
2014. nov. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Mennyi a pénz? Milyen hosszú az élet? Milyen lenne a szerelmem?
2014. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen a szerelem... max dolgoznom is kell, hat hajjaj:D

Ehgem nem erdekel a penz... amig gan hol lakni es van mit enni, addig nekem okes, sokkal tobb nem nagyon kell... ennyit meg majd megkeresek meg osszedobjuk, ha kell:P

2014. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a szerelemben úgyhogy marad a pénz, de nem kellenének milliárdok, elég lenne 10-20 millió is hogy könnyebben megvalósíthassam a céljaimat.
2014. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Én a szerelmet választanám, mert igaz hogy még fiatal vagyok (20éves) de volt nyári munkámból sok pénzem, tök egyedül és marhára untam, most meg semmi pénzem nincs és nélkülöznünk is kell, de itt van velem a párom és együtt átvészelünk mindent.
2014. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!