Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha választhatnál, a 20 óra...

Ha választhatnál, a 20 óra fizikai munkát vagy a 40 óra irodai munkát választanád?

Figyelt kérdés
20 óra pörgős, fizikailag megerőltető munka vagy 40 óra irodai, szellemileg kimerítő munka? Mindkettő nagyon stresszes és mindkettő ugyanannyit fizet.
2014. dec. 7. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
fizikai.. egyertelmu
2014. dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Fizikait.
2014. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Csináltam már mind a kettőt, jelenleg irodában vagyok, de én is a fizikait választanám.
2014. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért, milyen hátrányai vannak az irodai munkának, ami mellett érdemes a megterhelő, láb- és derékfájásos fizikai munkát végezni?
2014. dec. 7. 19:55
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
fizikait ki tudom aludni egy 20 órás alvással, lelkihez 2 hét nyaralás sem elég, hogy kipihenjem. Szóval a fizikait!
2014. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A fizikai munka során is lestrapálhatják az embert lelkileg, pl ha a főnök állandóan kritizálja vagy szívatja az embert.
2014. dec. 7. 20:33
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Én mindenképpen az irodait választom. Dolgoztam fizikaiként, amit valójában utáltam. Sokkal kimerítőbb volt és nem pihentem ki magamat. Jelenleg 40 órás irodaiban dolgozok, amihez igazából hozzátartozik enyhe fizikai besegítés. Ez így még jó is.
2014. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak 20 óra a fizikai, azaz maximum heti 3 nap.
2014. dec. 7. 20:42
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen-igen, olvastam! :D Volt már 20 órás és 40 órás fizikai munkám is. De pontosan fennállt az a helyzet, hogy iszonyatosan szívóztak. Inkább a 40 órásnál, de előfordult a 20-nál is. Olyanért dirigáltak undorító hangnemben, ami nem is lett volna olyan fontos vagy sürgető. Teljesen lestrapáltak. Emellett én a szellemiben jobban megállom a helyemet, jobban viselem is. Nem vagyunk egyformák. Illetve ehhez tanultam. :-)
2014. dec. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Most eppen fizikai munkam van, ami nagyon stresszes, napi(!!!!) 4-16 ora munka 5es egy vasat nem fizetnek csak kajam van meg szallasom. Azert csinalom, mert szeretem csinalni, nagyon reg nem voltam ennyire kiegyensulyozott, mint most. Sajnos csak 4 honapig lehetek itt, mert aztan meg is kell elni valamibol. Aztan volt olyan fizikai munka, ahol baromi jol fizettek, a munkaado is rendes volt, de minden alkalommal sirtam, olyanok voltak a korulmenyek. Takarito voltam, de olyan dzsuva volt a hazakban, mint egy putriban. Azt nem elveztem. De alapvetoen szeretem a fizikai munkat, meg ha stresszes is. Irodai munkabol mar nehezebben talalok olyat, ami tetszik, maximum ha valami kreativ dologrol van szo, pl rajzolas, de ott meg az zavar egy ido utan, hogy elvaras a kreativitas akkor is, ha eppen a pokolba kivannam az egeszet. Illusztraltam egyszer gyerekkonyvet, az elejen baromi jo volt, aztan kiegtem.

Szoval: fizikai!!

2014. dec. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!