Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akiknek sok ismerősük van...

Akiknek sok ismerősük van Facebookon! Miket osztotok meg magatokról? Mennyi személyeset posztoltok?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem osztok meg, és nem szoktam posztolni sem semmit.
2016. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Bár nekem nincs sok, de 3 embert ismerek akiknek 4k+ ismerősük van..

2 lány általában pucsítós,mellkidobós képet vagy valamilyen "Ami nem öl meg az megerősít" stílusú közhelyes idézetet.Esetleg a kettőt kombinálva. Mást ezeken kívül nem igen osztanak meg.


A harmadik egy fiú. Nála ugyanazok mint a lányoknál, csak ő nem dobja ki a mellét.. Ő helyette a kockahasát mutogatja(ami nem is lenne baj, ha nem azért lenne kockahasa, mert vasággyal együtt 40kg), illetve a swagyolo stílusát.


De igazából mindenki csak ilyeneket posztol. Vagy kép vagy idézet. Sehol egy vicces kiírás, vagy egy eredeti, saját életbölcsesség :D


Ha arra vagy kíváncsi hogy legyen sok ismerősöd. Lépj be minden ismerkedős csoportba és jelölj be fűt-fát :D

2016. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem arra vagyok kíváncsi, hogy hogy legyen sok ismerősöm, hanem arra, hogy akiknek sok van, azok mindenféle személyeset világgá kürtölnek-e, vagy sok barátért cserébe nem posztolnak annyit. Köszi a választ.
2016. febr. 2. 17:21
 4/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Mi számít soknak?
2016. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én ezt egyszerűen megoldottam. Vannak a sima ismerőseim, és van az úgynevezett "Közeli ismerősök" listám, amire csak azt a 20-30 embert vettem fel, akikkel tényleg tartom a kapcsolatot. A legtöbb személyes dolgot, fényképet, kiírást, csak ők láthatják. Viszont ha valami általánosabbat osztok meg (pl. vicces videók, valaki keres/árul valamit, felhívások, stb.), akkor azt minden ismerősöm láthatja.
2016. febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kb. 2500 ismerősöm van. Utoljára szilveszterkor postoltam egy képet az asztalokra kipakolt piás üvegekről. Azelőtt kb. 4 hónapig semmit sem raktam ki. A profilképem másfél éves. Egy darab szelfit nem postoltam. Ha azt mondom kb. 2008-as regelésem óta 10 képen jelöltek meg, szerintem sokat mondok. Kép nélküli, szöveges postom jó ha van 5. Semmit sem osztok meg, nem cseszem szét senki falát gagyi mémekkel.


Személyes infóm (csak ismerősöknek): Nevem, hol végeztem, hol dolgozok, beszélt nyelvek, +alap érdeklődési kör (1-2 film, kb. 10 könyv). Párkapcsolat stb. rejtett, a 2500 emberből jó ha ötvennek van hozzá köze, a szerelmespárok "cuki" shitpostjaitól hányingerem van.


Röviden: Jó ha 4 havonta 1x postolok valamit képpel.


Az ismerőseim egyébként vagy jelenlegi/volt munkatársak, volt iskolatársak, az ő ismerőseik akik bejelöltek, vagy random emberek akikkel itt-ott találkoztam (főleg bulikon), majd az ő ismerőseik is bejelöltek. Ha valakivel nincs közös ismerősöm, és nem ismerem személyesen, akkor nem jelölöm vissza.


Instagrammon viszont kb. 150 ismerősöm van, mindenkit ismerek személyesen, oda mindene retket kirakok kedvemtől függően, mert tudom hogy a "szűk" baráti köröm nem él vele vissza/nem beszél ki ismeretleneknek.

2016. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


És ha közeli ismerősökkel osztasz csak meg dolgokat, azt minden egyes posztnál be kell állítani?

2016. febr. 2. 18:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmit, egyszerűen tényleg ennyi emerrel kerültem kapcsolatba életem során, és fent is vannak az fb-n. Nem azért ismerősök mert valami extra érdekes, vagy kihívó posztokat osztok meg, henem mert valaha szomszédom, iskolatársam munkatársam, vagy tágabb baráti körömbe tartozott. Vagy rokomon..vagy a férjem baráti köre, iskolatársai..stb..Végeten a sor.
2016. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezt értem, gondolom, hogy a posztok nem okai a megosztásnak. Inkább arra gyanakodtam, hogy akinek nagyon sok az ismerőse, visszafogja magát, és nem posztol annyi fotót magáról. Most főleg fotóra gondolok. Mert hogy nem akarja, hogy minden volt évfolyamtársa tudja, hogy hogy néz i a szobája, hány kutyája van stb.
2016. febr. 2. 22:17
 10/12 A kérdező kommentje:
*nem okai a sok barátnak, bocsánat
2016. febr. 2. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!