Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen benyomást kelt bennetek...

Milyen benyomást kelt bennetek az, ha valaki passzív mondatokkal fejezi ki a gondolatait?

Figyelt kérdés
Van egy kollega a munkahelyen, pár napja került ide. Bármit mond vagy bármire is válaszol, mindig úgy fogalmaz, hogy "el van végezve", "le van adminisztrálva", "el lett látva" vagy "meg van oldva". De ha emberekről beszél, akkor is hasonló szava járása van. Bennem egyébként egy amolyan hideg, rideg, távolságtartó jellem körvonalazódik az ilyen hallatán.

2016. febr. 3. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa.
2016. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen,elég távolságtartónak hangzik.gondolom már unja a sok hülyét.megértem.
2016. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, igy lehet elkerülni hogy valakit magazzon, vagy tegezzen az ember. Ennis úgy szoktam beszélni, hivatalosabb helyeken, vagy ha nem tudom eldönteni hogyvtegezzem vagy magazzam az illetőt. De ez csak tudat alatt jon...
2016. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én új kollégám, aki még betanul mögöttem ül egész nap fél méterre, ha wc-re megyek szólni kell, hogy ne jöjjön, és még köszönésen kívül semmit nem tudtam kíhúzni belőle...na ki nyert fura kollégák versenyében? :D
2016. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Munkával kéne foglalkozni, nem a kolegákkal, meg azzal hogy van e a fejükön kalap vagy nincs.
2016. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Blade Bone ***** válasza:
Ha ezek a szavak valóban takarják is amit mond, akkor egy határozott emberről beszélünk, aki ezzel le is zárja a beszélgetést, szerintem ilyen főnök típus.
2016. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!