Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utcai verekedésben tökönrúgás?

Utcai verekedésben tökönrúgás?

Figyelt kérdés
Ki használta már vagy kin használták már? Fáj annyira, hogy azonnal összeessen valaki és ne tudjon tovább verekedni? Mi arról a vélemény ha egy fiú rúg tökön egy másik fiút?

2016. febr. 5. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

viccelsz? az kvára fáj ... én láttam már olyat egyszer h kergették aztán elkapták a csávót többen, lefogták, aztán az egyik durr neki középre alá rúgott erőből, mondanom se kell utána ott fetrengett fél órát. szal sztem enyhén fáj ja :D

de próbáld ki ... vagy ez most hogy jutott eszedbe?

2016. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Butters! Senkit nem lövünk tökön!
2016. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik fontosabb. A testi épséged vagy a méltóságod. Ha elvéted egyik se marad meg az tuti.
2016. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A tökön rúgásnak többféle módja és lehetősége van.

Van, amikor az erősebb fiú így alázza meg az ellenfelét, de van, amikor a gyenge próbál vele nyerni. A tökön rúgás minden verekedésben emeli a tétet, vagyis onnantól kezdve mindét fél durvább lesz.

Téged rúgtak már tökön?

Ha ki szeretnéd próbálni, adok egy herevédőt és tökön rúglak, csak hogy érezd, milyen az, még tökvédőben is.

2016. febr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha késsel támadnák rád és az értékeid követelik, akkor ér. Ha lebeszélt bokszmeccs, akkor szabálytalan.
2016. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha van benned adrenalin verekedes kozben nem veszes.
2016. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!