Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Duci lány meghódíthat egy...

Duci lány meghódíthat egy sportosabb fiut?

Figyelt kérdés

180 cm 90 kg. Arányosan oszlik el. Sokan kedvelnek, es szeretnenek jarni velem. Szep arcom van es jo humorom.

Jelenleg is dietazom, igy nem kerek a fogyj le kommentekbol. Nyaron 15 kg-tol szabadultam meg. Es azota is igyekszem tenni az alakomert. Ez a fiu is megdicsert hogy sokat fogytam. Csak szeretnem tudni, hogy meghodithatnam-e annak ellenere, hogy nem vagyok vekony? Es hogy ez esetben mivel probalkozzak?


2016. febr. 6. 17:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
simán
2016. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha kedveli a srác a molettebb csajokat, a személyiséged is bejön neki akkor nincs semmi akadálya! Ha kedveli a molettebbeket, de a személyiséged nem nyeri el, akkor nem fog menni. Akkor se ha te jó fej vagy, de ő a vékonyakat szereti. Ez utóbbinál igaz fogyhatsz és összejöhet, Előbbinél a stílusodon is tudsz valamennyit igazítani. Szóval lehet esély, persze...
2016. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Természetesen. És mi a helyzet a viking fiúkkal?
2016. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Persze. Nem minden fiúnak ugyanolyan lányok tetszenek. A sportosak között is van mindenféle ízlésű. Sőt, van, aki eleve nem a külső alapján választ, hanem ha megismeri az illetőt, az alapján dönt.
2016. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A szulinapunkat egyutt unnepeltuk egy hazibuliban. O pedig megcsokolt...nem is egyszer...es osszebujva aludtunk.. de mas nem volt...utanna azt mondta hogy "nem hiszi hogy kialakulna koztunk a dolog"azota flortolunk de semmi konkret
2016. febr. 6. 17:41
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
Kizárt.
2016. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor így nem. Nem azért, mert duci vagy.

Csak gondolom, a buli, pia hatására jó volt neki valakivel szórakozni. De egyébként nem akar semmit. Ne gondolj rá, mert felesleges.

2016. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem ivott a bulin, mert gyogyszert szed. Es amugysem egy nocsabasz tipus, 2 baratnoje volt..kavargatni meg is kavargatott...osztalytarsam, legjobb baratom. Ismerem ennyire...csak nem ertem.
2016. febr. 6. 17:46
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem kavargatott*
2016. febr. 6. 17:47
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha kerek perec megmondta, hogy semmi nem lehet, akkor nem tudom, hogy miben reménykedsz.
2016. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!